automobilių nuoma
Laisvalaikis,  Paslaugos,  Transportas

Automobilio nuomos rezervacija: kaip išvengti papildomų išlaidų?

automobilių nuomaKelionės – ne tik įspūdžiai ir gerai praleistas laikas, bet ir išlaidos, kurias kiekvienas, racionaliai mąstantis žmogus, apgalvoja iš anksto. Taigi, jei nusprendėte kelionei nuomotis automobilį, savo išlaidas, kurias skirsite automobilio nuomai, reiktų pradėti planuoti nuo pirmo žingsnio – automobilio rezervacijos. Čia vertėtų vadovautis keliomis nesudėtingomis taisyklėmis.

Taisyklė Nr. 1: automobilį visada rezervuokite iš anksto. Kai tik viskas tampa aišku dėl kelionės, nedelskite ir pasirūpinkite rezervacija. Taip jūs gausite tokį automobilį, kokio norite, o ne tokį, kokį tuo metu gali pasiūlyti auto nuomos salonas. Tiesa, kartais taip nutinka, kad norimo ir rezervuoto automobilio nėra, nes rezervuoti automobiliai patenka į auto įvykius, laiku negrįžta iš ankstesnės nuomos ir pan., tačiau tai ne bėda, nes gausite geresnį automobilį už tą pačią kainą. O štai be išankstinės rezervacijos automobilių nuoma pasiūlys brangesnę transporto priemonę.

Taisyklė Nr. 2: niekada nesirinkite pirmo pasitaikiusio automobilių nuomos salono. Prieš rezervuodami automobilį, išsinagrinėkite bent tris pasiūlymus. Teisingiausią spendimą galėsite priimti tik tada, jei įsigilinsite į visus aspektus: kiek kainuoja automobilių nuoma, kas į ją įskaičiuota, o už ką teks mokėti pačiam.

Taisyklė Nr. 3: išsirinkite savo kelionei tinkantį automobilį. Visada gerai apgalvokite, kokį atstumą jums teks įveikti nuvažiuotu automobiliu, keliese keliausite ir kiek turėsite bagažo. Viskas turi lengvai tilpti į jūsų išsinuomotą automobilį, o keleiviai ir vairuotojas turi jaustis patogiai visos kelionės metu. Tuo tarpu, jei paskutinę minutę nusprendėte, kad jūsų rezervuotas automobilis jums yra per mažas ar per didelis, jo pakeitimas kitu kainuos.

Taisyklė Nr. 4: visada perskaitykite automobilio nuomos sąlygas. automobilių nuomos sutartyje nebūna nereikšmingos informacijos. Sutartyje yra nurodoma, kas gali vairuoti automobilį, nurodoma, į kokias šalis negalima važiuoti išsinuomotu automobiliu, kaip privalote grąžinti automobilį ir t.t. Visą tai jūs turite žinoti.

Taisyklė Nr. 5: išsiaiškinkite visus papildomus mokesčius. Iš anksto turite apsispręsti ar jums prireiks vaikiškos kėdutės, ar išvyksite iš šalies, kurioje nuomojatės automobilį, ar vešitės su savimi savo augintinius, kada grąžinsite automobilį. Nepalikite neatsakytų klausimų, kurie gali jums kainuoti papildomai.

Automobilių nuoma – puikia paslauga, norintiems patogiai keliauti, tačiau jei jums kyla papildomų klausimų, jau atlikus automobilio rezervaciją, visada klausite auto nuomos darbuotojų, jie atsakys į jūsų klausimus ir išsklaidys nerimą.

(Perskaityta per mėnesį: 72, iš jų šiandien: 1.)