Booking.com
Nuolaida viešbučiuiSpausk ir atgauk 10 % nuo viešbučiui išleistos sumos.

Ridos patikrinimas – sukčių galvos skausmas

ridos atsukimas

Ridos patikrinimas – sukčių galvos skausmas

ridos atsukimasPirkdamas dėvėtą automobilį dažnas susimasto ar tik nėra apgaudinėjamas. Juk šiame versle sukasi dideli pinigai, o ten kur dideli pinigai, ten visuomet sukasi ir sukčiai. Ridos patikrinimas – vienas efektyviausių būdų įsitikinti ar pardavėjas jūsų nemausto. Apie šio proceso privalumus net neverta kalbėti. Juk visi puikiai žinome, kaip populiaru automobilių versle sumažinti odometro rodomus skaičiukus, kad aukštas kilometražas pirkėjams į akis „nekristų“. VIN numerio patikra – tai efektyvus būdas sužinoti, kiek patikima informacija automobilio skydelyje. Šiame straipsnyje aptarsime pačias geriausias priemones, sužinoti teisybę apie jūsų esamą ar būsimą transporto priemonę.

Techninė apžiūra ir ridos patikrinimas

Ne paslaptis, kad atliekant techninę apžiūrą, informacija apie automobilį užregistruojama duomenų bazėje. Vienas punktų – kilometražas patikros metu. Šias apžiūras atliekančių įmonių asociacija suinteresuota sąžiningai dėvėtų automobilių prekybai, todėl informacijos neslepia. Tačiau toks ridos patikrinimas galimas tik jums žinant tam tikrus duomenis. Automobilio valstybiniai numeriai ir identifikacinis numeris – tai viskas ko jums prireiks. Jei pardavėjas vengia tai jums suteikti, greičiausiai šios gudrybės jam žinomos ir ieškomas patiklus klientas kuris nieko netikrins. Taigi jei jau turite šią informaciją, susiradę mašinos techninių apžiūrų istoriją sužinosite odometro parodymus kiekvienos apžiūros metu. Nenustebkite, jei ridos patikrinimas atskleis mažėjantį kilometražą. Tai reiškia, kad tikriausiai už automobilį permokėjote, arba norima, kad permokėtumėte.

VIN numerio patikra

ridos patikrinimasTai – kiek kitoks ridos patikrinimas. Iš tiesų patikrindami transporto priemonę pagal VIN gausite kur kas daugiau informacijos, negu jums suteiktų techninės apžiūros įmonės. VIN numerio patikra atskleis jums visus registruotus auto įvykius, bei apsilankymus autoservisuose Lietuvoje ir užsienio šalyse. Taip pat sužinosite apie gamybinius defektus, vairo perkėlimą į kitą pusę, technines apžiūras ir be abejo automobilio paiešką, jei pasirodys, jog jis policijos ieškomų automobilių duomenų bazėje. Vienintelis galimas trūkumas – VIN numerio patikra jums šiek tiek kainuos, skirtingai nei ridos patikrinimas TA įmonių duomenų bazėje, tačiau suma tikrai nebus didelė, todėl sumokėti už šią informaciją – verta!

Pabaigai galime daryti išvadą, kad ridos patikrinimas – vienas efektyviausių būdų atskirti sukčių nuo sąžiningo pardavėjo. Yra du būdai atlikti šį procesą, tačiau antrasis – VIN numerio patikra kainuos keletą eurų. Už šią kainą jūs gausite ne tik informaciją apie odometro rodomo kilometražo sumažinimą, bet ir daugybę kitų naudingų rodiklių apie konkretų automobilį!

(Perskaityta per mėnesį: 124, iš jų šiandien: 1.)