Namai,  Paslaugos

Pakeliui į naujus namus: mikroautobuso nuoma ar perkraustymo paslauga?

Būsto keitimas – vienas iš reikšmingiausių žmogaus gyvenimo įvykių, žadantis ne tik naujus išgyvenimus, bet ir besisiejantis su įvairiais sunkumais. Visų pirma reikia rasti namus, atitinkančius šiam pirkiniui keliamus reikalavimus, sėkmingai susidoroti su remonto iššūkiais bei persikelti iš buvusio  būsto. Tai paprasta tik tuo atveju, jei esi studentas, iki šiol gyvenęs nuomojamame bute: manta, telpanti keliuose maišeliuose, be vargo pervežama lengvuoju automobiliu. Viskas kur kas sudėtingiau, kai į jus „žiūri“ kalnas supakuotų dėžių, su užrašais „vaikų rūbai“, „porcelianas“, „virtuvės rakandai“, „higienos priemonės“ ir kita, o virtuvėje stovi ir pasiimti kartu prašo dviejų metrų šaldytuvas, „sunkiasvorė“ indaplovė bei visas kitas užgyventas turtas. Aišku, šiandieninė paslaugų sfera gali išspręsti kone kiekvieną mus kankinančią problemą. Kalbant apie persikraustymo klausimą, yra net dvi galimos alternatyvos: kreiptis į įmones, konkrečiai siūlančias perkraustymo paslaugą arba pasinaudoti mikroautobusų nuoma. Kuris variantas geresnis, nuspręsti galima tik įvertinus abiejų privalumus bei trūkumus.

Kokiais argumentais klientus vilioja perkraustymo paslaugų įmonės?

  • Daiktai pernešami iš vietos į vietą.
  • Teikiamos daiktų pakavimo paslaugos.
  • Perkraustymas galimas visoje Lietuvos teritorijoje.

Patrauklu, tačiau reikėtų nepamiršti kelių dalykų. Visų pirma – kaina. Pasirinkus šį variantą, sumokėsite ne tik už pervežimą. Visos minėtos papildomos paslaugos taip pat kainuos. Ir, beje, visai nemažai. Taip pat apstu nusivylusių klientų skundų dėl transportavimo metu apgadintų daiktų, tad reikia arba rasti itin patikimą firmą, arba akylai stebėti kiekvieną vežėjų judesį.

Transporto priemonių nuomos bendrovės naujakuriams siūlo tik įrankį persikraustymui – mikroautobusą bei, jei klientas pageidauja, ir vairuotoją. Atrodytų, labai nepatogu: niekas nesupakuos, neįkels į mašiną bei nepastatys daikto į naujuose namuose jam skirtą vietą. Tačiau čiupkite kalkuliatorių ir paskaičiuokite, kokią sumą šiuo atveju sutaupysite. Iš tiesų nemažai! Vyriškų rankų šeimoje ar draugų aplinkoje tikrai rasite (neretai ir geranoriški mikroautobuso vairuotoja pasiūlo savo pagalbą!), o ir supakuosite kur kas saugiau nei neretai į darbą atmestinai žiūrintys pervežėjai.

Kuris variantas daiktų pervežimui – specializuotos įmonės paslauga ar mikroautobuso nuoma – patrauklesnis, priklauso nuo individualios situacijos. Jei vertinate maksimalų patogumą ar tiesiog neturite žmonių, galinčių fiziškai padėti persikraustyti, rinkitės pirmąjį variantą. Norintys pasinaudoti galimybe sutaupyti (išlaidų naujakuriams ir taip apstu), turėtų nedvejodami nuomotis mikroautobusą ir, šiek tiek paprakaitavę, pradėti kurtis naujuose namuose.

(Perskaityta per mėnesį: 32, iš jų šiandien: 1.)