vaikų gimtadienis
Ne į temą

Juokingi sveikinimai vaikams

Įvairios šventės yra ypatingos dienos vaikams, kadangi šios dienos tampa netgi labai smagiais potyriais. Vis dėlto, švenčių metu svarbu ne tik pats faktas, jog šiandien šventė, tačiau svarbu vaikus ir tinkamai pasveikinti. Šiame straipsnyje būtent apie tai ir šnekėsime, nes mūsų šiandieninė tema – juokingi sveikinimai vaikams.

1.Klounas.
Jei norite savo vaiką pasveikinti tikrai linksmai – net nedvejodami į namus pasikvieskite klouną. Nors tokia praktika Lietuvoje nėra populiari, tačiau klounai ne be reikalo yra populiarūs užsienyje – tai yra tikrai linksmas bei šaunus variantas, norint pagyvinti šventę. Taip pat, dar vienas pliusas, jog klouno užsakymas tikrai nėra brangus. Vis dėlto, jei nenorite kito žmogaus savo šventėje, galite išsisukti dar originaliau – lai jūs, arba vienas iš jūsų pažįstamų, giminių, persirengia klounu, bei tai jūsų šventę pavers nepamirštama ne tik jūsų vaikams, tačiau ir jums patiems.

2.Kelionė.
Jei norite pasveikinti savo vaiką tikrai efektingai, galbūt ne tiek juokingai, kiek tiesiog linksmai – išsivežkite jį į įdomią kelionę. Vyresniam vaikui dažniausiai tiks bet kokia, ekskursijos tipo kelionė. Vis dėlto, mažiesiems dažniausiai didžiausią efektą padarys arba tiesiog paprastas savaitgali prie vandens, arba kažkas įspūdingesnio, pavyzdžiui kelionė į legolendą.

Realiai, norint linksmai pradžiuginti mažuosius, didelių pastangų nereikia – tiesiog sugalvokite kažką kito, pakeiskite aplinką, pasikvieskite draugų – tai yra viskas, ko užtenka, kad jūsų vaikas būtų šimta procentinai pamalonintas. Taip, jei galite sau leisti, pasistenkite vaiką išsivežti į užsienio kurortus, arba į kažkokias tai įdomesnes ekskursijas. Vis dėlto, tai tikrai nėra būtina, nes pasitaiko ir tokių atvejų, jog jūsų atžalai paprastas pabuvimas prie vandens telkinio gali pasirodyti žymiai smagesnis nei išvyka į kaimyninę šalį.

(Perskaityta per mėnesį: 635, iš jų šiandien: 1.)