Aliexpress patarimai
Ne į temą

Vestuvinių žiedų pirkimas per Aliexpress. Patarimai

Aliexpress patarimai

Kadangi prekybos platformoje Aliexpress prekės kainuoja kur kas mažiau, tačiau kokybė – gera, natūralu, kad žmones pasiryžta laukti mėnesį, kad gautų jiems reikalingas prekes. Ypač pamėgsta pirkti buitinę techniką, juvelyrikos gaminius. Akivaizdu, kad tai gana brangiai kainuojančios prekės, tad labai svarbu išsiaiškinti smulkmenas, kad pavyktų gauti tiksliai tai, ko Jums reikia.


Šįkart norime pakalbėti apie vestuvių arba sužadėtuvių žiedus, kurie taip pat gana dažnai perkami Aliexpress. Kaip ir perkant iš kitų prekybos vietų, taip ir čia – reikia daugiausia dėmesio skirti dydžiui. Žinoma, remiantis specialiomis lentelėmis nėra sudėtinga pamatuoti, tačiau nepamirškite, kad Azijos gyventojų pirštai yra smulkesni, tad būtinai reikia vertinti europiečiams paskirtą dydžių lentelę.


Vertinant nurodytus matmenis, europiečiai gali remtis amerikietiška lentele. Kadangi ne visada yra atskirai padaryta europiečiams skirta lentelė – tiks ir ši. Tiesa, tik žiedams kadangi amerikietiška rūbų lentelė dažniausiai netinka europiečiams, kadangi pastarieji – smulkesni, o naujojo žemyno gyventojai padidina savo raidinius žymėjimus.


Kaip paprastai pamatuoti pirštus, kuriems bus perkami žiedai? Dažniausiai matavimas atliekamas siūlo pagalba. Apjuosiamas pirštas, vieta, kurioje bus žiedas ir atvėrus – dedama prie milimetrinės liniuotės. Žinoma, visada galite nueiti iki juvelyrikos parduotuvės ir paprasčiausiai pasimatuoti žiedus, taip tiksliai sužinosite savo dydį. Kai kurie dydį renkasi pamatavę pirštinės piršto vietą. Tiesa, šis matavimo būdas yra nelabai tikslus.


Žinoma, perkant brangiojo metalo žiedus dažniausiai negaila ir juos pakoreguoti. Štai sidabrinio žiedo korekcijos dažniausiai kainuoja iki 10-ies eurų. Tokiu atveju, jeigu bus reikalingas mažinimas. Kai reikalingas didinimas – papildomai reikės sumokėti už metalą, kuris reikalingas. Auksas – kiek brangesnis, tačiau dažniausiai reikalingas mažas kiekis, tad tikrai neteks permokėti. Taip pat gana populiarus pasirinkimas yra žiedai, kurie turi reguliacijos funkciją. Tiesa, jie ne tokie estetiški. Dažniausiai tinka tuomet, kai perkami paprastojo metalo žiedai, brangiojo metalo – tai nėra tinkamas funkcionalumas.

Aliexpress žiedai

Aliexpress pardavėjai taip pat skatina įvertinti kelias smulkmenas, kurios aktualios renkantis tinkamiausio dydžio žiedus.


·        Vasaros metu, kai dienos yra labai kaitrios ir dažniausiai ore vyrauja drėgmė – pirštai tinsta. Jeigu Jums tai nutinka gana dažnai – tokiu atveju verta iškart pirkti didesnio dydžio žiedelius.


·        Ne visada bevardis pirštas yra pasirenkamas žiedui. Jeigu planuojate dėvėti žiedą ant kito piršto – tokiu atveju svarbu nepamiršti tiksliai išmatuoti tą, ant kurio žiedas bus dėvimas.


·        Prieš matuojant piršto apimtį taip pat siūlome vengti sunkių fizinių pratimų, kadangi nuo jų dažniausiai taip pat tinsta pirštai.


·        Lygiai taip pat negerkite labai daug skysčių prieš  matavimą.
Esame tikri, kad be jokio vargo rasite tokius žiedus, kurie Jums puikiai tinka. Svarbiausia, kad Aliexpress prekybos vietoje jie kainuos mažiau, tačiau bus funkcionalūs ir, pagal Jūsų poreikius, estetiški.

Pabaigai norėtume paminėti svetainę kurios pagalba galėtumėt susigrąžinti dalį išleistų pinigų Aliexpress, dar vadinama cashback sistema, ją rasite čia.

(Perskaityta per mėnesį: 21, iš jų šiandien: 1.)