Automobiliu nuoma vestuvems
Ne į temą

Automobilių nuoma vestuvėms ir pagrindinės klaidos

Jei šiuo metu ruošiatės savo gražiausiai gyvenimo šventei, automobiliu nuoma vestuvems pasirūpinkite iš anksto. Tačiau spręsdami šias užduotis, turėtumėte pasistengti išvengti labai dažnai daromų klaidų.

Pirmoji klaida: naudojamasi padėvėtais automobiliais

Pirmiausia, jei norite, kad jūsų būsimos vestuvės būtų kuo tobulesnės ir įsimintinesnės, būkite tikri, kad jūsų vestuvėms skirtu transportu rūpinsis tikri šios srities profesionalai. Jums nebūtina nuomotis padėvėtų automobilių – šiandien galima be vargo rasti ne vieną profesionalias automobilių nuomos paslaugas teikiančią bendrovę, kuri siūlo naujus, techniškai tvarkingus ir labai prabangius automobilius.

Antroji klaida: galvojimas tik apie standartinį limuziną

Bene kiekvieniems vestuvininkams dažniausiai į galvą šauna mintis išsinuomoti limuziną. Tačiau jei norite išsiskirti, pagalvokite apie originalesnius sprendimus. Nuomotu limuzinu šiandien jau nieko nebenustebinsite, tačiau jei išsinuomosite lengvuosius automobilius, kurie taip pat pasižymi didžiuliu komfortu, prabanga ir funkcionalumu, galėsite būti tikri, kad jūsų vestuvėse dėl transporto nekils jokių rūpesčių.

Trečioji klaida: pamirštama apie savo svečius

Jei savo vestuvėse susitelksite tik į save ir savo antrąją pusę, vargu ar galėsite pradžiuginti savo svečius. Gali būti, kad dalis jūsų vestuvėse dalyvausiančių svečių bus atvykę iš kitų miestų, o galbūt net ir iš kitos šalies, todėl būtų puiku, jei iš anksto pasirūpintumėte ir jiems skirtu transportu.

Ketvirtoji klaida: nepasirašoma sutartis

Norėdami išvengti bet kokių nepatogumų, su automobilių nuomos bendrove turėtumėte pasirašyti paslaugų teikimo sutartį, kurioje bus įtvirtintos visos svarbiausios sutarties sąlygos.

Penktoji klaida: galvojama tik apie vestuvių dieną

Jei jūsų šventėje bus labai daug svečių, atvykusių iš skirtingų Lietuvos miestų, pabandykite iš anksto suplanuoti visą jų atvykimo ir parvykimo procesą. Ne paslaptis, kad vestuvėse yra gausiai vartojami alkoholiniai gėrimai. Tai reiškia, kad nemaža dalis svečių savo jėgomis tikrai negalės parvykti į reikiamą vietą. Todėl gerai apgalvokite, kiek transporto priemonių reikės jūsų būsimoms vestuvėms ir nieko nelaukus rezervuokite jas tokiam laikotarpiui, kurį vyks jūsų būsima šventė.

Jei išvengsite šių klaidų, automobilių nuoma vestuvėms neabejotinai išspręs daugybę nepatogumų ir leis ne tik jums, bet ir jūsų svečiams būti ramiems dėl bet kokių kelionės klausimų.

(Perskaityta per mėnesį: 96, iš jų šiandien: 1.)