kreditai
Finansai,  Namai,  Ne į temą,  Paslaugos,  Pirkiniai,  Technologijos

Kreditai gali kaip reikiant pakeisti ateities planus

Ieškantiems greito kredito pirmiausia reikėtų apsvarstyti visas alternatyvas – skolinimasis iš šių bendrovių ne visada bus geras sprendimas. Turbūt jau matėte kaip spaudoje jau atsirado ne vienas straipsnis, kuriame aprašomos kai kurių žmonių bėdos su kreditais? Juose prašoma visuomenės pagalbos, nes prasiskolinę žmonės jau nebežino kitų būdų išsikapstyti. Taip nutinka todėl, kad skolinimasis vyksta be jokių skaičiavimų. Paprasčiausiai, kai kurie per daug pervertina savo jėgas, kol galiausiai tenka pripažinti, jog skolinimasis padarė daugiau žalos negu buvo tikėtasi. Kaip tokios bėdos atsiranda? Credit777.lt apibendrina dažniausiai tokias situacijas lemiančius veiksnius.

Įprastai, į skolas įklimpsta tie, kurie negali tinkamai planuoti savo biudžeto bei skolinasi ne itin reikalingais atvejais. Kas liečia tuos minėtus atvejus kai prasiskolinama iki 20 000 eurų, būtina pastebėti, kad čia didžiausią problemą kelia būtent patys vartotojai. Šis atvejis yra išskirtinis, nes čia skolinga liko šeima, tačiau niekaip nesuvokiama kaip buvo galima susidaryti tokią skolą, jeigu kreditų limitai turėjo būti išnaudoti, tuo labiau, kad dabar trumpalaikis nemokamas kreditas suteikiamas daug kur. Taip pat refinansavimu buvo galima pasinaudoti tik lipant iš skolų, o ne dar labiau į jas lendant.

Nesaikingas skolinimasis pasižymi tuo, kad vartotojai retai kada apskaičiuoja skolinimosi galimybes, o gavus kreditą, jie nieko blogo nemato. Blogiausia tai, kad nesėkmės atveju, pagal juos, kalčiausi lieka kreditoriai – neva jie skolino. Keista, bet retai kada prasiskolinę asmenys nori sutikti, kad tai yra jų kaltė. Pirmiausia, jeigu skolinatės, visada turėkite bent jau du planus – vienas skirtas tam, kad žinotumėte ką daryti, kai teks grąžinti skolą t.y. turite žinoti iš ko tas kreditas bus apmokėtas. Kitas planas – numatyti situaciją, jeigu to pajamų šaltinio nebūtų. Visada reikia galvoti į priekį. Tas pats taikoma ir šiai situacijai – šeima nepagalvojo apie netikėtus sveikatos sutrikimus bei darbingumo praradimą, todėl jiems nebuvo kitos išeities kaip tik skolintis tam, kad galėtų padengti senesnes skolas. Taip gavosi nemaloni situacija, kuri neleidžia išlysti iš tokio uždaro rato. Geriausia kas galėtų nutikti – palūkanų neskaičiavimas, kurį galėtų pasiūlyti kreditoriai. Kitu atveju yra rekomenduojama bent jau dalimis mokėti įmokas, kad ir kokios jos nedidelė bebūtų.

(Perskaityta per mėnesį: 32, iš jų šiandien: 1.)