auto diagnostikos įranga
Technologijos,  Transportas

Kokią auto diagnostikos įrangą pasirinkti servisui?

Visi servisai nori būti konkurencingi, o norint tokiais būti reikia kuo geriau aptarnauti juos aplankiusius klientus, kurie pasirinko būtent tą servisą remonto darbams atlikti. Norint, kad klientas liktų patenkintas paslaugomis, reikią jį aptarnauti kokybiškai, greitai ir maloniau. Tik tokiu atveju į servisą grįš tas pats klientas ir dar parekomenduos draugams ir kitiems artimiems žmonėms. Kad klientas liktų patenkintas, servisas turi turėti įvairios įrangos automobilių remonto darbams atlikti. Viena iš tokių yra auto diagnostikos įranga, kuri padeda greitai rasti gedimus automobilyje. Todėl servisams privalu ją turėti.
auto diagnostikos įrangaDiagnostikos įranga, tai tokie prietaisai, kurie gali greitai rasti gedimus automobilyje. Šie prietaisai yra prijungiami prie automobilio valdymo bloko ir serviso meistras mato savo kompiuteryje klaidų kodus. Pagal kuriuos gali spręsti kokios problemos yra automobilyje. Todėl auto diagnostikos įranga labai pagreitina serviso meistrų darbą, nes nebereikia ieškoti problemos, o ji yra pateikta kaip ant lėkštutės.
Daugelis servisų vis dar svarsto ar jiems tikrai reikia diagnostikos įrangos, bet deja, jeigu nori sulaukti klientų ir išlikti konkurencingas, šie prietaisai yra tiesiog būtini. Nebent servisas vykdo tik ratų montavimo, kėbulo dažymo ir kitus panašius automobiliams darbus. Tada žinoma, tokia įranga tikrai nereikalinga, geriau investuoti į specializuotus įrankius. O tiems, kurie vykdo įprastus automobilio remonto darbus, auto diagnostikos įranga yra tiesiog būtina. Ne tik dėl to, kad serviso meistrai randa greitai problemą, bet ir dėl tokių priežasčių kaip nebereikalingas pinigų švaistymas, ramūs ir užtikrinti dėl gedimo serviso meistrai bei galite pasiūlyti naują paslaugą, tai kompiuterinė diagnostika.
Diagnostikos įrangos ir prietaisų yra įvairių, tad išsirinkti yra sunku. Jie gali būti specializuoti kiekvienai automobilio markei, bet yra ir universalių, kurie tinka daugeliui automobilių markių ir modelių. Specializuota auto diagnostikos įranga yra tinkama tik tam tikrai automobilių markei, ši įranga parodo tikslias problemas ir gedimus automobilyje. Universali diagnostikos įranga tinka daugeliui automobilių, bet sugedus automobiliui, ji gali neparodyti visų problemų. Tad jeigu servisas remontus vykdo tik tam tikrai automobilių markei, geriau rinktis specializuotus prietaisus. Jeigu tvarko servisas visus automobilius, tada geriau rinktis universalų diagnostikos prietaisą.
Servisai šiais laikai turi siūlyti kuo daugiau paslaugų ir stengtis jas atlikti kuo kokybiškiau, tik tokiu atveju jie bus konkurencingi. Vienas iš serviso konkurencingumo kriterijų yra auto diagnostikos įranga, kuri palengvina serviso meistrų darbą. Šie kompiuterinės diagnostikos prietaisai gali būti specializuoti ir universalūs, svarbu pasirinkti tinkamus serviso veiklai.

(Perskaityta per mėnesį: 356, iš jų šiandien: 1.)