Technologijos

Terra Logistics ir sandėlių valdymas

Šiandien sandėlių apkrovimas yra labai didelis. Kiekvieną dieną pristatoma ir išvežama didelis kiekis krovinių. Natūraliai iškyla problema, kaip efektyviai valdyti sandėlius ir transportą. Šiuo atveju į pagalbą skuba įvairios programos. Terra Logistics, tai sistema leidžianti apjungti skirtingas transporto rūšis ir derinti kartu su sandėlių veikla. Kiekvienas didelis sandėlis norėdamas nešti didelį pelną turi būti tinkamai išnaudojamas. Kad tai padaryti reikalingos programos, leidžiančios bet kuriuo laiku matyti koks yra sandėlio užimtumas. Kiek turime laisvo ploto ir kokius krovinius tenai galime patalpinti. Kadangi programa kartu veikia sujungdama ir transportą, tai galime matyti kur greitu laiku bus pristatyti nauji kroviniai, kiek dienų jie bus sandėliuojami ir kada iškeliaus iš sandėlio. Kaip jau supratote, kiekviena programa duoda daug apčiuopiamos naudos. Kada efektyviai galima kontroliuoti sandėlio darbą didėja bendras kompanijos efektyvumas ir galima daugiau uždirbti.

Kiek kainuoja sandėlio valdymo programos?

Jų kainos prasideda nuo trijų, keturių tūkstančių eurų. Tai yra tik pati bazinė programa. Kadangi kiekviena kompanija yra unikali, todėl prie bazinės programos versijos yra būtini papildomi moduliai ir komponentai. Kada klientas nusprendžia įsigyti programą yra pasirašoma sutartis ir į kliento kompiuterius įdiegiama standartinė programa. Sekančiu etapu profesionalūs programuotojai ir projektų vadovai analizuoja kompanijos veiklą ir kuria papildomas funkcijas. Kada išsiaiškinama kaip realiai dirba sandėlis ir su kokiomis problemomis jis susiduria kiekvieną dieną, galima sukurti daug papildomų funkcijų. Taigi, galutinė programa gali kainuoti net iki dešimties ar penkiolikos tūkstančių eurų. Tačiau ta suma greitai atsiperka. Sėkmingai išnaudojamas sandėlis neša didelį pelną ir investicijos sugrįžta.

Kaip jau supratote tokios programos duoda didelę naudą. Terra Logistics bazinę programą sudaro dar daug papildomų modulių. Tarp kurių galite rasti, klientų valdymo, kelionių valdymo ar transporto užsakymų modulius. Visi moduliai yra papildomai programuojami įdedant kiekvienai kompanijai reikalingas funkcijas. Taigi, pradinis programos vaizdas stipriai pasikeičia, kai visa profesionalų komanda užbaigia programos tobulinimo darbus. Kodėl rinktis būtent Terra Logistics? Pirmiausia, tai moderni programa, kuri yra nuolat atnaujinama. Kompanija turi daug klientų, tad kiekvienas programuotojas turi daug darbinės patirties. Tai leidžia kurti itin patogius sprendimus ir pagal kiekvieno kliento poreikius pritaikyti programą. Rinkoje galite rasti ne vieną sprendimą, tačiau didžiausios kompanijos renkasi būtent šią programą dėl jos patogumo ir paprastumo.

(Perskaityta per mėnesį: 57, iš jų šiandien: 1.)