Technologijos

Projektų valdymo sistema (PVS)

Daugeliui kompanijų projektų valdymo sistemos yra naudingos, nes padidina darbo efektyvumą. Kiekviena kompanija, kuri nori efektyviau dirbti turi pagalvoti apie tokių sistemų įsidiegimą. Kiek kainuoja projektų valdymo sistema? Tokių programų kainos prasideda nuo kelių tūkstančių eurų. Į programos kainą įtraukiamas programos įdiegimas ir darbuotojų apmokymas. Aišku, vienos programos yra pigesnės, kitos brangesnės. Viskas priklauso nuo to, kaip dažnai jūs turite naujų projektų. Jeigu jūsų veikla paremta projektų kūrimu, tai tokia PVS sistema bus itin naudinga. Tokioje programoje galima apjungti įvairias sritis. Vienoje programoje galima valdyti neribotą skaičių projektų. Tai yra patogu, nes programa gali būti derinama su kitomis jūsų turimomis programomis. PVS sistema yra aktuali visiems, kas galvoja apie našesnį darbą. Kodėl tokios programos yra naudingos? Pirmiausia, tai padeda greičiau dirbti su įvairia informacija. Didėja darbuotojų našumas. Supaprastėję įmonės valdymas. Turint tokią programą galima lengvai įvesti naują projektą. Vos keli mygtuko paspaudimai ir atitinkami įmonės darbuotojai matys, kad jūs pradėjote naują projektą. Taip labai patogu bendrauti tarp įmonės padalinių. Dar vienas svarbus pliusas, kad įmonės vadovai nuo šiol neturi klausti kiek darbų jūs atlikote ar prie kokio projekto šiuo metu dirbate. Užtenka prisijungti prie programos ir įmonės vadovas mato kiekvieno vadybininko kuruojamus ir užbaigtus projektus. Daugiau informacijos apie tokią programą rasite: http://www.terraproject.lt/procesai.aspx.

Ar verta įsidiegti tokią programą?

Klausimas tikrai nėra itin lengvas. Viskas priklauso nuo jūsų kompanijos dydžio. Jeigu įmonė labai maža ir artimiausiais metais neplanuojama įmonės plėtra, tuomet tokia programa ne bus itin reikalingas. Tačiau jeigu įmonė ir maža, tačiau galvoja apie plėtra tuomet verta įsidiegti programą. Jau turimus darbuotojus apmokinsite dirbti su programa ir visas darbo našumas pagerės. Labai gerai, kada būdama nedidelė įmonė supranta, kaip svarbu moderniai atlikti darbą. Mažindami darbo apkrovimą natūraliai didinate darbuotojų našumą. Kuomet visi darbuotojai pripranta dirbti su programa, tuomet visas darbo procesas pagreitėja.

Projektų valdymo sistema yra skirta įmonėms, kurios pagrindą sudaro projektų valdymas ir vykdymas. Kaip jau minėjome, tai yra geras būdas didinti įmonės efektyvumą. Norint, kad kiekvienas darbuotojas dirbtų kur kas našiau galima įsidiegti tokią programą. Ar verta ją pirkti? Kaip jau minėjome, viskas priklauso nuo kompanijos dydžio. Jeigu įmonė didelė, tai ir programos įdiegimo nauda bus didesnė.

 

 

(Perskaityta per mėnesį: 49, iš jų šiandien: 1.)