Dazai metalui
Namai,  Pirkiniai,  Technologijos

Dažai metalui „WS-Plast“ – puikus sprendimas profesionalams

Šiuolaikiški dažai metalui – WS-Plast

Dazai metaluiŠiuolaikinėse statybose neišvengiamos konstrukcijos iš įvairios geležies. Geležis šiais laikais naudojama gaminti įvairiausių formų įrankiai, o taip pat ir gaminamos ir didžiausios pastatų konstrukcijos ar elementariausi laidai. Metalo dažymas – dažnai sutinkama ir ne itin sudėtinga procedūra, kuri pasižymi ilgaamžiškumu. Kadangi metalą perdažyti tenka ne taip dažnai, todėl dažai metalui turi būti pasirinkti tinkamai ir negailint tam finansų. Mūsų rekomendacijos priklauso Vokietijoje gaminamiems dažams metalui „WS-Plast 4200“.

Dažai metalui „WS-Plast 4200“ – itin aukštos kokybės ir iškart naudojimui paruošti akriliniai dažai. Ieškantiems kaip nudažyti savo metalinius paviršius – tai bene geriausias variantas, nes šie dažai gali būti dengiami iškart, tiesiogiai. Naudojant šiuos dažus metalui Jums nereikia jokio specialaus pagrindo ir dažus galite iškart naudoti tiek ant naujų tiek ir ant senų cinkuotų paviršių. Verta paminėti ir tai, jog šie dažai pasižymi puikiu sukibimu su cinkuotais vario, žalvario, aliuminio, nerūdijančio plieno ir panašiais paviršiais. Siūlome susipažinti plačiau su „WS-Plast“ dažų ir gruntų privalumais.

Nereikalingas specialus paruošimas

Metalo dažai „WS-Plast“ nereikalauja papildomų investicijų. Kaip jau minėjome, šie dažai metalui pasižymi tuo, jog norint juos naudoti nereikalingas papildomas metalinių paviršių cheminis apdirbimas ar gruntavimas. „WS-Plast“ dažai pasižymi puikiu sukibimu su lygiais paviršiais. Verta paminėti ir tai, jog norint dažyti naudojant būtent šiuos dažus, metalo paviršius turi būti kiek įmanoma kokybiškiau nuvalytas bei pašalintos įvairios riebalų, dulkių ar kitų nešvarumų dėmės.

Dar vienas metalo dažų „WS-Plast“ privalumas yra tas, jog šiais dažais padengtus paviršius galima dažyti pakartotinai. Net ir dažų atnaujinimo metu Jums nebus reikalingas specialus pasiruošimas, tereikės tik perdažyti.

Dažai metalui – galimybė rinktis iš įvairių spalvų

Vokietijoje gaminami dažai „WS-Plast“ išsiskiria ir tuo, jog pasižymi itin gausiu spalvų pasirinkimu. Šie dažai metalui galimi pačių įvairiausių atspalvių pagal RAL, NCS ar DB spalvų paletes. Verta paminėti ir tai, jog šie dažai metalui gali būti matiniai, blizgūs ar perlamutrinio blizgesio. Taigi, „WS-Plast“ gali rinktis net ir tie, kurie ieško pačių įmantriausių atspalvių dažų.

Be aukščiau įvardintų privalumų dažai „WS-Plast“ išsiskiria ir itin aukšto lygio apsauga. Šie vokiški dažai pasižymi atsparumu šviesos bei klimato poveikiui, todėl juos drąsiai galima naudoti ir dažant metalus, kuriems taikomi itin aukštos apsaugos reikalavimai. Metalo dažai puikiai tinka dažyti vartus, įvairias užtvaras, traukinių vaognams, tiltams ar patiems įvairiausiems rezervuarams.

Apibendrinant, galima pasakyti, jog dažai metalui „WS-Plast“ yra skirti tiems, kurie ieško aukštos kokybės sprendimų. Tai dažai, kurie suteiks Jums itin kokybišką ir ilgaamžišką rezultatą, tačiau reikėtų nepamiršti, jog tai tikrai nėra pigus sprendimas. Jeigu esate šios ar panašios srities profesionalas – Jums tiesiog privalu rinktis būtent „WS-Plast“ dažus.

(Perskaityta per mėnesį: 440, iš jų šiandien: 1.)