paskola be registracijos moekscio
Finansai,  Paslaugos,  Verslas

Trumpalaikiai kreditai nebėra tokie naudingi

Dabar trumpalaikiai kreditai jau nebeturėtų būti dažniausias pasirinkimas, nes Lietuvoje yra tokių bendrovių, kurios skolindamos ilgesniam laikui siūlo ir geresnes sąlygas. Būtent į tai reikėtų atsižvelgti kiekvienam ketinančiam skolintis internetu. Greitųjų kreditų grąžinimas nėra lengvas, nes vis dėlto – susidaro nemenkos įmokos, kurias gali mokėti ne kiekvienas. Greitųjų kreditų pagrindinis privalumas yra būtent greita paskolos išdavimo procedūra, tačiau didžiausias trūkumas yra palūkanos, kurios daugumoje bendrovių yra gana didelės. Tam, kad jūs kredito įmokas galėtumėte mokėti lengviau, turėtumėte kreiptis į tuos skolintojus, kurie paskolą suteiks ilgesniam nei mėnesio laikotarpiui ir tuo pačiu pasiūlys mažas palūkanas.

Tokias sąlygas šiuo metu siūlo ir jungtinio finansavimo įmonės ir kai kurios greitųjų kreditų bendrovės, todėl rinkdamiesi paskolos pasiūlymą, būtinai įvertinkite kreditoriaus siūlomus privalumus bei trūkumus. Imant paskolą internetu pirmiau žiūrėkite, kad skolinimosi laikotarpis būtų kuo ilgesnis, nes nuo to priklausys ir paskolos palūkanos. Matote, ilgiems terminams didelės palūkanos nėra taikomos, nes tokiu atveju akivaizdžiai matytųsi, jog kreditoriui jūs sumokėtumėte milžiniškas sumas. Ilgiems laikotarpiams skolinantys kreditoriai siūlo mažas palūkanas ir dėl to, jog trumpalaikiai kreditai jau nebėra tokie patrauklūs, nes vis dėlto – apie juos yra daug neigiamų informacinių straipsnių.

Rinkdamiesi paskolos pasiūlymą įvertinkite ne tik terminą, bet ir kreditoriaus keliamus reikalavimus. Matote, jeigu kredito teikėjas siūlo dideles palūkanas, tai logiška, kad jums tokios paskolos imti neverta. Kartais tokios didelės sumos su nemažomis palūkanomis siūlomos ir reikalaujant užstato. Turėkite galvoje, kad jeigu kreditorius reikalauja užstato, tai būtinai turite gauti dar geresnes sąlygas nei kiti t.y. mažesnes palūkanas, ilgesnį terminą bei didesnę sumą, nes kitu atveju kažką įkeisti nebus prasmės. Paprasčiausiai, kiekvienas paskolos pasiūlymas turi būti atidžiai išanalizuotas, nes kartais per skubėjimą vartotojai paima tokias paskolas, kurių vėliau grąžinti nesugeba. Jeigu jūs nesugebėsite grąžinti skolų, tai tada laukite priverstinio skolos išieškojimo, kurio metu galite prarasti savo turtą kai prasidės jo areštavimo procedūros. Jokiu būdu nesirinkite tokių paskolų, kurias bus sunku grąžinti.

Informacijos šaltinis: https://investicijosirfinansai.lt/asmeniniai-finansai/refinansavimas/refinansavimas-internetu

(Perskaityta per mėnesį: 95, iš jų šiandien: 1.)