MC hostingas
Ne į temą

MC hostingas

„Minecraft“ yra vienas populiariausių šiandieninių žaidimų internete tiek suaugusiems, tiek ir vaikams. Žaidimas lavina pastabumą, greitą sprendimų priėmimą – jame reikia naudotis ne tik gera reakcija, bet ir pasitelkti loginį mąstymą. Žaidimas pritraukia įvairaus amžiaus žmones, nes jame galima išlikti savimi ir tobulintis, kad pasiektumėte geriausių rezultatų. Žaidimo tikslas yra mėginti užimti kuo daugiau žemės ploto ir įgyti kuo daugiau valdžios bei galios.

Taigi, galbūt šiuo metu ieškote įdomaus žaidimo internete, nes laisvalaikiu neturite ką veikti, o gal senieji jums jau pabodo ir norisi kažko naujo? Išbandykite „Minecraft“ žaidimą, kurį atsisiųsti yra labai nesudėtinga. Oficialiame tinklalapyje rasite žaidimo atsisiuntimo failą. Tuomet beliks užsiregistruoti, sukurti savo žaidėją ir pradėti virtualius nuotykius. Keliaukite po pasaulį ir kurkite savo žemėlapius, strateguokite ir užkariaukite kuo daugiau „Minecraft“ pasaulio.

Labai svarbu paminėti, kad šiandien MC hostingas yra laisvai prieinamas kiekvienam iš jūsų. Yra gana nemažai „Minecraft“ serverių portalų, kur galite rasti visus šiuo metu aktyvius ir egzistuojančius serverius, prie kurių galėtumėte prisijungti ir jūs. Kai kur galima ir balsuoti už savo mėgstamus serverius, jei norite padėti jiems iškilti ir tapti sąrašo viršuje. Juolab, kad MC hostingas padeda labai nesudėtingai ir greitai turėti nuosavą šio žaidimo serverį.

Žaidimas turi nemažai lavinančių savybių – būtent dėl šios priežasties jį žaisti mėgsta ne tik vaikai, bet ir suaugę žmonės. Vyrauja keturi pagrindiniai veiksmo žaidime pasirinkimo režimai: išlikimas, kuomet žaidėjas privalo pasirūpinti ištekliais tam, kad išgyventų; kūrybiškumas, pasireiškiantis neribota statymo laisve ir gebėjimu skraidyti; padidinto sudėtingumo lygio išlikimas, kuomet po mirties žaidėjas praranda savo sukurtą pasaulį ir turi pradėti viską iš naujo, bei virtualių nuotykių ieškojimas.

Kaip jau supratote, galite sukurti savo serverį ir žaisti su draugais arba galite rengti turnyrus. Antruoju atveju MC hostingas kainuos šiek tiek brangiau, tačiau turite visas palankias sąlygas sukurti mokamą serverį ir iš to šiek tiek užsidirbti. Užsisakyti serverį galite vos per keletą akimirkų, todėl išbandyti naujas ir beveik neribotas galimybes – šiandien yra daugiau nei paprasta.

(Perskaityta per mėnesį: 97, iš jų šiandien: 1.)