oro kompresoriai
Technologijos

Oro kompresoriai – kaip juos išsirinkti?

Šiandieninėms reikmėms oro kompresoriai gali būti panaudoti įvairiose skirtingose srityje dėl visiškai kitokių ir skirtingų priežasčių. Todėl pirmiausia ką reikia padaryti, tai įvertinti savo konkrečius pasirinkimus, pagal kuriuos būtų galima nusistatyti kriterijus ir ieškoti pačio tinkamiausio varianto. Visgi, kad ir kokie jūsų poreikiai būtų ir koks oro kompresorius jums būtų reikalingiausias – jūs visada rasite tinkamiausią variantą, kadangi pasirinkimas yra tikrai platus. Tad tinkamiausią variantą tikrai atrasite.

Taigi, pateikiame jums keletą kriterijų, pagal kuriuos jūs galėsite paprasčiau rasti pati optimaliausią, atitinkantį jūsų poreikius ir kriterijus oro kompresorių. Oro kompresoriai yra dviejų tipų: stūmokliniai ir sraigtiniai. Tačiau dažniausiai pasirenkami yra sraigtiniai kompresoriai, kadangi jie turi daugiau privalumų: ilgaamžis prietaisas, kuris negenda; nereikia daug energijos jam; neerzina aplinkinių, nes dirba tyliai; gali veikti visą parą nesustodamas.

oro kompresoriaiTodėl sraigtiniai oro kompresoriai yra tikrai vertinami ir labiau mėgstami dėl aukščiau paminėtų savo savybių. Žinoma, didžiausia įtaką, kaip ir kiekvienos perkamos prekės, daro kaina, bet oro kompresoriai nėra labai brangūs, o jų tarnavimo laikas yra gan ilgas. Todėl ši smulki investicija jums tarnaus ilgai, o pinigų atitinkamai bus išleista nedaug. Tačiau jų kainos yra įvairios, galima įsigyti prietaisą, kuris kainuos labai pigiai. Tačiau, gali būti ir taip, kad jūsų poreikius ir kriterijus patenkinti reikės brangesnio prietaiso. Taip dažniausiai nutinka tiems, kurie užsiima dažymo veikla, kadangi ten yra reikalingi galingesni oro kompresoriai, kurie kainuos brangiau. Tačiau įvertinant nusidėvėjimą, tokia investicija yra tikrai smulki.

Taigi, jeigu jums reikalingas kompresorius ir ruošiatės jį pirkti, žinote savo poreikius, tai svarbiausia atsakyti į klausimą „kur jūs jį naudosite?“, o pagal tai jau rinktis. Žinant kokio prietaiso reikia, išsirinkti nebus sunkus, nes dažniausiai ilgai prekę renkasi tiek, kas nežino ko tiksliai nori. Jeigu neturite daug patirties, tada geriausia pasikonsultuoti su pardavėju ar konsultantų, jis jums pateiks geriausius variantus. Pardavėjas puikiai išmano kiekvieną parduodamą prietaisą, todėl įvertinęs jūsų poreikius ir ten kur jį naudosite, gali lengvai jums išrinkti patį geriausią variantą.

(Perskaityta per mėnesį: 78, iš jų šiandien: 1.)