Paslaugos

Automobilio draudimo internetu skaičiuoklė – tinkamiausia priemonė apsidrausti

Šiais laikais niekam nebėra jokia paslaptis, jog automobilio draudimas – būtina vairuojančio asmens pareiga, kuris turi nuosavą transporto priemonę. Vis gi, reikėtų atkreipti dėmesį  jog toks finansinis įpareigojimas taip pat yra ir labai naudingas besidraudžiančiajam – tūkstančiai vairuotojų kiekvienais metais, patyrę avariją ir būdami kalti, turi remontuotis tik savo automobilį, o draudimas padengia nuketėjusiam asmeniui visą žalą. Taip žmogus apsaugomas nuo didžiulių finansinių išlaidų. Įsivaizduokime, jei studentas, vairuojantis ne pirmos jaunystės automobilį atsitrenkia į ką tik iš auto salono išvažiavusį BMW ir gana stipriai apgadina automobilį, tai tokiam studentui ilgai ir nuobodžiai teks dirbti, kol galės atlyginti žalą prabangaus automobilio savininkui.

Draudimo skaičiuoklėNorėčiau plačiau aprašyti draudimo tarpininko, bendrovės adraudimas.lt siūlomą naudingą paslaugą – automobilio draudimas internetu. Toks įmonės pasiūlymas potencialiems draudimo paslaugų klientams gali būti naudingas iš įvairių aspektų – nepaisant to, jog draudėjai galės išsiaiškinti, kokia draudikų kompanija siūlo mažiausią draudimo kainą, žmonės turės galimybę išsiaiškinti ir jiems teikiamas lengvatas. Šį kartą paaiškinsiu apie pačią skaičiuoklės koncepciją, veikimo principą.

Skaičiuoklės koncepcija – kaip gi veikia automobilio draudimo skaičiuoklė ir kodėl ji susilaukė tokio didelio klientų susidomėjimo? Norėčiau užbėgti spėlionėms už akių, paminėdamas, jog pats skaičiuoklės veikimo principas yra labai elementarus. Pirmiausiai viskas vyksta adraudimas.lt kompanijos svetainėje, kurioje reikia pateikti užklausą draudimo darbuotojams – tuomet, kompanijos vadybininkai, atsižvelgę į jūsų reikalavimus bei optimaliausio varianto norus, pateiks jums išsamią draudimo pasiūlymų analizę su kainomis bei draudimo kompanijų siūlomomis privilegijomis, pvz Jūs prašote draudimo tik Lietuvoje, bet gal kažkurioje kompanijoje jūs galite gauti už tą pačią kainą ir žalią kortą, su kuria galios draudimas užsienyje.  Jeigu jums draudimo pasiūlymas tenkina jūsų poreikius, asmuo privalo į gautą laišką atsakyti nurodydamas datą, nuo kada turi pradėti galioti draudimas.  Po keleto minučių yra pateikiamas mokėjimo priminimas, o apmoėjus išsiunčiamas Jums draudimas. Toks draudimas atspausdintas namuose pilnai įsigalioja ir yra tinkamas, juridiškai galiojantis dokumentas, išskirtinis atvejis, kai reikalinga žalia kortelė tokiu atveju, atsiunčiami visi dokumentai kurjeriu į namus visiškai nemokamai.

 

(Perskaityta per mėnesį: 76, iš jų šiandien: 1.)