automobilių dažymas
Paslaugos,  Transportas

Kad automobilių dažymas pareitų sklandžiai

automobilių dažymasAutomobilio perdažymas – ne pati lengviausia užduotis. Toks darbas reikalauja itin daug žinių, profesionalių priemonių ir daug kruopštumo. Automobilių dažymas atliekamas ne taip ir dažnai, todėl kiekvienas vairuotojas nori, kad perdažant jo automobilį, neįsiveltų jokių klaidų. Juk tai brangiai kainuojanti paslauga, kurią atlikus netinkamai, automobilis ne tik atrodys neišvaizdžiai, bet kartu ir sumažės jo vertė. Todėl jei Jums prisireikė perdažyti automobilį, geriau tam ruoštis iš anksto ir rimtai pažvelgti į šią užduotį, kad netektų už prastą darbą mokėti du kartus.

Nuo ko prasideda automobilio dažymas?

Jei Jums reikia perdažyti, atnaujinti spalvą ar papuošti automobilį naujais ornamentais, pats laikas pradėti ieškoti automobilių dažymo meistrų. Tokių Lietuvoje tikrai yra ne vienas ir tuo įsitikinti galite vos užsukę į internetą. Tačiau nepulkite kreiptis į pirmą pasitaikiusį, apžiūrėkite bent kelis ir įvertinkite keltos meistrų darbą. Tik tuomet pagalvokite, kurios meistras Jums labiausiai tiks.

Paisykite rekomendacijų

Ne veltui sakoma, kad geriausia reklama sklinda iš lūpų į lūpas. Tai ypač pasiteisina automobilių industrijoje. Tai liečia ir atvejus, kai žmonėms reikalingas automobilių dažymas. Renkantis dažymo meistrą, geriausiai ne tik stebėti kainas ar ieškoti netoli dirbančio specialisto, bet ir pasikliauti atsiliepimais. Ko gero Jūsų aplinkoje yra pažįstamų, kurie gali rekomenduoti vieną ar kitą autoservisą, kur paslaugos atliekamos ir nebrangiai, ir kokybiškai. Dažniausiai kolegų ar draugų rekomendacijos būna ne iš piršto laužtos ir pasitvirtina.

Rūpinkitės dažais

Jeigu automobilio perdažymui ieškote dažų, geriausiai tam taip pat skirti šiek tiek laiko. Ne retai būtent dažų paieška ir atima daugiausiai pastangų bei jėgų, kai reikalinga perdažyti automobilį. Automobilinių dažų parduotuvėse galite įsitikinti, jog net tos pačios spalvos parduotuvėje gali būti per 200 atspalvių. Taigi, iššūkis tikrai rimtas. Net jei parduotuvėje Jums ir atrodo, kad pasirinkta spalva yra tokia pati, kokia Jums reikalinga, geriausiai pirkti dažus tik įsitikinus, ar atspalvis tinkamas. Tam geriausiai pagelbsti dažų pavyzdys parduotuvėje arba kodas. Kai atliekami gamybiniai ar kėbulo remonto darbai, dažniausiai ant automobilio kėbulo užklijuojamas lipdukas su automobilio spalvos kodu. Tai labai palengvina atvejus, kai reikalingas automobilių dažymas. Pakanka atsidaryti dureles ir vidinėje pusėje surasti lipduką su dažų kodu.

 

(Perskaityta per mėnesį: 75, iš jų šiandien: 1.)