Finansai

„Bolt Food“ veikla įsibėgėja – nuo šiandien veikia ir Šiauliuose bei Panevėžyje

Nuo šiandien „Bolt Food“ programėle jau gali naudotis dar dviejų didmiesčių gyventojai. Atrasti net 20-ies pamėgtų maitinimo vietų asortimentus kiekviename mieste ir patogiai užsisakyti maisto ar gėrimų keliais spustelėjimais telefone jau gali Šiaulių bei Panevėžio gyventojai.

Europoje lyderiaujanti pavėžėjimo paslaugų platforma maisto pristatymo naujovę Lietuvoje pristatė pernai rudenį. Pirmieji ją itin palankiai įvertino Vilniaus gyventojai, o ne mažesnio susidomėjimo sulaukė ir iš kauniečių bei klaipėdiečių. „Bolt Food“ čia pradėjo veikti balandį.

„Plėtrą laikinojoje sostinėje ir pajūryje šiek tiek paankstinome dėl šalyje susiklosčiusios situacijos, nes norėjome per saviizoliaciją programėlės vartotojams atverti išsiilgtų restoranų duris bent virtualiai. O dabar džiaugiamės dar didesniam būriui žmonių galėdami pasiūlyti vietoj maisto gaminimo laiką skirti šeimai, pomėgiams ar poilsiui belaukiant, kol maistas bus pristatytas tiesiai į namus ir garuos ant stalo“, – sako „Bolt Food“ maisto pristatymo plėtros vadovas Lietuvoje Ruslanas Savičius.

Šiauliečiai galės mėgautis pasiūlymais iš tokių vietų kaip „McDonald`s“, „Hesburger“, „Grill London“, „Cask 215“, „Katpėdėlė“. Panevėžio partnerių sąraše – ČILI PIZZA, „Hesburger“, „Sushi Express“, „Etno dvaras“, „Nr1 pica“ bei kiti. „Naujiesiems klientams užsakymo atvežimas iš 2 km spinduliu esančių lokacijų nieko nekainuos“, – pabrėžia „Bolt Food“ atstovas.

Nors apribojimai dėl karantino sušvelninti, „Bolt“ ir toliau atsakingai laikosi rekomendacijų bei paslaugas teikia bekontakčiu būdu. Maisto pristatymo kurjeris pirkinius paliks nurodytoje vietoje, o šią informaciją jam galima patikslinti užsakymo metu pačioje programėlėje.

Telefone įsidiegus „Bolt Food“, tereikia įvesti banko kortelės, kuria ketinama atsiskaityti patvirtinus užsakymą, duomenis. Pagal žmogaus buvimo vietą pirmiausia bus pateikiamos lokacijos, iš kurių maisto pristatymas būtų greičiausias. 

Apie „Bolt“ 

„Bolt“ – Europoje lyderiaujanti pavėžėjimo platforma, kurianti lengvesnį, greitesnį ir patikimesnį susisiekimą mieste. Kompaniją 2013 m. įkūrė Markusas Villigas. Tai viena greičiausiai augančių transporto platformų Europos bei Afrikos žemynuose, į kurią jau yra investavę „Daimler“, „Didi Chuxing“, „Korelya Capital“ ir „TransferWise“ bendraįkūrėjas Taavetas Hinrikus. „Bolt“ paslaugomis naudojasi virš 30 milijonų žmonių daugiau nei 35 valstybėse visame pasaulyje. Daugiau informacijos: www.bolt.eu.

Pranešimą paskelbė: – -, Berta And, UAB

(Perskaityta per mėnesį: 33, iš jų šiandien: 1.)