Mymoney.lt
Finansai

Būsto paskola, nuo ko pradėti?

Pasak ekspertų, prieš pradedant ieškoti naujo būsto, reikia tiksliai išanalizuoti išlaidas ir sudaryti išlaidų planą. Tai leis susiorientuoti, kiek išleisime savo lėšų, o kiek finansuosime kreditu. Po viso to jau galėsime ieškoti geriausio finansavimo būdo trūkstamai daliai. Pasirinkimas, žinoma, labai priklauso nuo kredito gavėjo poreikių ir sąlygų, kurias jis turės įvykdyti. Jaunos šeimos pastaruoju metu vis dažniau pasiryžta kreiptis į banką dėl paskolos, būtent būsto paskolos yra populiariausios ir dažniausiai imamos. Mymoney.lt paskolos suteikiamos ne tik įsigyti naujus namus, bet ir pirkti naujus automobilius ar žemės sklypą.

Planuojate pasinaudoti puikiu banko pasiūlymu ir paimti kreditą?

Puiku, tik žinokite, kad planuojantis imti kreditą žmogus turi būti pilnametis, tačiau kai kuriais atvejais kreditą gali gauti ne jaunesnis nei 21 metų asmenys. Didesnei paskolos sumai gauti reikalingas nekilnojamasis turtas arba laiduotojas. Kokią sumą gaus kredito gavėjas, priklauso nuo nuolatinių pajamų, kurias jis gauna, bei nuo to, kiek yra vertas jo turimas nekilnojamasis turtas.

Lietuvoje paskolos suteikiamos eurais. Bankų nustatytas paskolos grąžinimo laikas svyruoja nuo 10 iki 40 metų.

Tai labai priklauso ir nuo kredito gavėjo amžiaus. Kredito palūkanos nustatomos ne tik pagal šį faktorių, bet ir pagal gaunamas pajamas ir t.t.

Pats kredito gavėjas nusprendžia, kaip jis mokės palūkanas, ar iš karto, ar praėjus kažkuriam laikui gavus paskolą. Tai priklauso nuo pasiūlytų klientui grąžinimo sąlygų. Įmokos gali būti pradėtos mokėti jau kitą mėnesį po paskolos gavimo. Viskas priklauso nuo sąlygų, kurios tenkina klientą ir yra labiausiai patrauklios.

Nepamirškite, kad norint gauti paskolą, yra būtinas pradinis įnašas. Be to, verta išsiaiškinti, kokias galimybes turite gauti paskolą, preliminariai sumą galite apskaičiuoti ir naudodamiesi internetine skaičiuokle http://mymoney.lt/greitos-paskolos/, bet visada verta kreiptis į specialistus, kurie padės jums susiorientuoti ir nepasiklysti tarp gausybės pasiūlymų. Svarbiausia taisyklė – vykdyti visus finansinius įsipareigojimus bankui.

(Perskaityta per mėnesį: 114, iš jų šiandien: 1.)