Finansai

COBALT paskelbta „Chambers Europe“ Baltijos šalių 2022 metų advokatų kontora

Metinėje „Chambers Europe Awards 2022“ ceremonijoje COBALT buvo paskelbta Baltijos šalių Metų advokatų kontora.

„Chambers Europe Award“ nominuoja nacionalines ir tarptautines advokatų kontoras visoje Europoje už reikšmingus laimėjimus per pastaruosius 12 mėnesių, įskaitant puikų darbą, įspūdingą strateginį augimą ir nepriekaištingą klientų aptarnavimą.

„Tai – svarbus visų mūsų klientų laimėjimas. Dirbame pirmiausia jiems ir stengiamės, kad mūsų klientai gautų tiek profesionalų aptarnavimą, tiek ramybės ir saugumo jausmą dėl kvalifikuotai teikiamų paslaugų. Esame dėkingi savo klientams už pasitikėjimą ir galimybę būti taip aukštai įvertintiems tarptautiniu lygiu“, – teigia COBALT vadovaujantis partneris Lietuvoje Dr. Irmantas Norkus.

Pasak jo, COBALT sėkmės paslaptis – sugebėjimas perprasti kliento verslą ir galimybių lauką, tuo pačiu išlaikant dėmesį svarbiausiems dalykams bei randant kūrybinius sprendimus efektyviausiam rezultatui pasiekti. „Klientai tai vertina, o mes džiaugiamės galėdami tiek realizuoti save, tiek kurti vertę jiems“, – pabrėžė I.Norkus.

2021 m. COBALT konsultavo:

  • investuotoją „Mid Europa Partners“ įsigyjant pirmaujančias Baltijos šalyse elektroninės prekybos platformas „Pigu“ ir „Hobby Hall Group“;
  • Swedbank dėl viešo AS Tallink Grupp akcijų siūlymo Estijoje ir Suomijoje (Suomijos akcijų depozitoriumo pakvitavimų forma);
  • AB „Kauno grūdai“ grupės, vienos iš pirmaujančių agroverslo grupių Lietuvoje, įmonių akcininkus dėl akcijų pardavimo AB „Linas Agro Group“ ir daugelį kitų sandorių;
  • „Treeland OÜ“ įsigyjant kontrolinį vienos seniausių ir žinomiausių Latvijos maitinimo įmonių „Lido“ AS akcijų paketą.

Daugiau informacijos apie didžiausius COBALT sandorius 2021 m. –  https://bit.ly/3Krq6Y4  

Apdovanojimų laimėtojai išrenkami remiantis „Chambers Europe“ tyrimais, metine teisinių paslaugų rinkų apžvalga ir pagrindiniais žaidėjais iš 53 jurisdikcijų visoje Europoje.

COBALT yra integruota teisės paslaugų lyderių Estijoje, Latvijoje ir Lietuvoje, grupė, viena iš pirmaujančių kontorų Baltijos šalių rinkoje. COBALT septynis kartus laimėjo „Geriausios advokatų kontoros Baltijos šalyse“ titulą. Pelnėme „Chambers Europe“, „IFLR“, „The Lawyer“ ir „Mergermarket“ apdovanojimus.

Pranešimą paskelbė: Andrius Baranauskas, Winning Reputation

(Perskaityta per mėnesį: 1, iš jų šiandien: 1.)