Finansai,  Paslaugos

Daiktų įsigijimas pigiau

pirkimasSvarstote kaip galėtumėte sumažinti savo išlaidas apsipirkinėdami? Visi norintys sutaupyti, visada turi dairytis ne tik į eilines apsipirkimo vietas, bet ir į kitas – alternatyvias prekybos vietas. Žinoma, taupymo klausimu, reikėtų iškirti maisto produktus, nes čia jų pasirinkimas ko gero dar ilgai išliks tradiciniu, tačiau kitų buityje naudojamų daiktų galite tikrai nusipirki mažesnėmis kainomis negu prieš tai pirkote.

Interneto portalas http://porterseul.com/ akcentuoja, jog vienas iš paprastesnių būdų pirkti pigiau tai – įsigijimas urmu. Tikriausiai suprantate, jog dažnai perkant, dažnai ir išleisite nemažas sumas. Verta pastebėti, jog perkant dideliais kiekiais, nemažai parduotuvių taiko ir didesnes nuolaidas. Žinoma, tam yra skirtos ir specialios urmo parduotuvės, todėl pirkimas jose tikrai jums turėtų būti aktualus, jeigu siekiate išleisti mažiau pinigų negu įprastai.

Taip pat svarbu yra žinoti tai, jog bendri užsakymai yra vienas iš būdu gauti pigesnes prekes. Trumpai tariant, esate matę grupinius apsipirkimo portalus? Juose yra siūloma kooperuotis į bendrus užsakymus ir tokiu atveju, galutinis prekių ar paslaugų teikėjas nuleidžia pradinę kainą jeigu yra pasiekiama tam tikra suma. Šiais pasiūlymais Lietuvoje naudojasi nemaža dalis žmonių, tačiau būtina žinoti, jog toks pirkimas yra galima dažniausiai tik internetu.

Kalbant apie elektronines parduotuves, tai svetainė http://smscv.net/ išskiria kelias svarbias elektroninių parduotuvių savybes. Čia reikėtų atkreipti dėmesį į tai, jog virtualioje erdvėje veikiančios parduotuvės savo klientams apskritai siūlo kur kas mažesnes kainas negu fizinės parduotuvės. Tai reiškia, jog bet kokioje el. parduotuvėje galite tą patį daiktą įsigyti kur kas pigesne kaina negu gali pasiūlyti prekybos centrai ar eilinės parduotuvės. Tokios mažos kainos yra taikomos kone kiekvienoje el. parduotuvėje, todėl čia galite mėgautis mažomis išlaidomis perkant rūbus, avalynę, elektroniką ir kitus buitinius daiktus.

Nemažai elektroninių parduotuvių yra įsikūrusios kitose šalyse, tačiau tai nepaneigia fakto, jog ir jose lietuvaičiai gali apsipirkti nevaržomai. Kalbant apie kainas, tai užsienio parduotuvėse jos yra dar mažesnės, tačiau pastebima – nemažą kainos dalį sudaro būtent pristatymas į namus. Prekių siuntimas į kitą šalį kainuoja nemažai, o neretai net ir tiek kiek verta pati prekė. Tokiu atveju yra rekomenduojama tiesiog burtis į grupes ir užsisakinėti tam tikrą kiekį, jog būtų taikomas nemokamas pristatymas. Būtent tokiu būdu galite mėgautis dar pigesnėmis daiktų įsigijimo kainomis iš kitų šalių.

(Perskaityta per mėnesį: 152, iš jų šiandien: 1.)