Paslaugos

Sodybos nuoma – kaip pritraukti poilsiautojus?

antalieptes sodybos nuomaSodybos šeimininkui poilsiautojas yra karalius. Kaip sakoma, „klientas visada teisus“.  Labai svarbu, kad atvykęs į sodybą poilsiautojas patirtų kuo daugiau įspūdžių. Sodybos nuomos kokybę galima įvertinti dviem požiūriais: faktais, įspūdžiais.

Sodybos nuomos paslaugą iš anksto poilsiautojui galima apibūdinti kai kuriais faktais:

  • Sodybos vieta, kiemo išplanavimas, pastatų išdėstymas;
  • Kraštovaizdis apie sodybą;
  • Kambarių dydis, apstatymas, inventorius;
  • Poilsio inventorius.

Poilsiautojas, susipažinęs su informacija apie sodybą, iš pateiktų faktų susidarys tam tikrą įvaizdį apie būsimą poilsio paslaugą. Sodybos šeimininko uždavinys- informaciją pateikti taip, kad poilsiautojo iš anksto susikurtas įvaizdis atitiktų faktinę situaciją ir tai virstų teigiamu įspūdžiu.

Be abejo, didelę įtaką turi ir sodybos kraštovaizdis. Poilsis kaimo sodybose neatsiejamas nuo  gamtinės aplinkos, vietovės kraštovaizdžio, kaimo kultūrinio paveldo ir etninio savitumo.

Todėl  sodybos nuoma nėra greitas ir lengvas verslas. Jam pasiruošti reikalinga nemažai pastangų. Sodybos šeimininkas turėtų susitvarkyti veiklos dokumentus, šeimos narius paruošti poilsiautojų priėmimui. Taip pat turėti ką pasiūlyti kiekvienam svečiui. Poilsiautojų priėmimas pirmiausia susijęs su svetimais žmonėmis. Todėl sodybos  nuoma- tai sodybos šeimininkui ne tik svečių priėmimas bei aptarnavimas, bet ir verslas, kuris gali atnešti ne tik rūpesčius, bet ir naudą.

Poilsiautojų gali būti visokių, nuoširdžių, kaprizingų, pavargusių ir nervingų, todėl bendraujant su jais reikalingas ypatingas atidumas ir dėmesys. Kaimo turizmas gana sudėtinga veikla. Tai ne viena atskira paslauga, kaip pavyzdžiui televizorių remontas. Tai ištisa poilsio ir paslaugų grupė, viena kitą papildanti, kai viena be kitų nelabai egzistuoja. Sodybos nuomos paslauga neatsiejama nuo apsigyvenimo kaimo aplinkoje. Tai pagrindinė kaimo turizmo paslauga, kurią papildo ištisas poilsio paslaugų kompleksas. Tačiau negalima pamiršti, kad poilsio paslaugos esmė yra teigiami įspūdžiai, atrakcijos.

Jei turite sodybos nuomos verslą greičiausiai, jau esate sukaupę nemažai patirties šioje srityje.  Turėtumėte kiekvieną dieną klausti savęs, kaip šią paslaugą pateikti kuo gražiau, efektyviau, patraukliau. Šioje srityje konkurencija yra nemaža, todėl poilsiautojas tikrai turi nemažą pasirinkimą kur praleisti savo atostogas. Kiekvieną kartą savo teikiamų paslaugų kokybę stenkitės patobulinti.

 

Jei domina Antalieptes sodybos nuoma, kviečiame apsilankyti mūsų sodyboje ir maloniai praleisti laiką.

 

 

(Perskaityta per mėnesį: 85, iš jų šiandien: 1.)