Finansai

Dana Incorporated Finansinių paslaugų centras Lietuvoje

Geriausius darbdavius pasaulyje audituojantis ir renkantis Nyderlandų institutas „Top Employers Institute“ antradienį paskelbė geriausius darbdavius. „Top Employer Lithuania“ ir „Top Employer Europe“ pripažinimo sertifikatais jau ketvirtus metus iš eilės apdovanotas tarptautinės gamybinės įmonės „Dana Incorporated“ finansinių paslaugų centras Lietuvoje. Prieš mažiau nei 4 metus lietuviškų šaknų turintis Dana Incorported prezidentas, James Kamsickas, Lietuvoje įkūrė finansinių paslaugų padalinį, kuriame dirbančių finansų ir apskaitos specialistų, aptarnaujančių visas Europoje esančias Dana gamyklas skaičius netrukus viršys 200. Šiuo prestižiniu „Top Employers Institute“ apdovanojimu pripažįstamas meistriškumas žmogiškųjų išteklių valdymo praktikoje, ypatingą dėmesį skiriant išskirtinėms programoms, įskaitant įvairovę ir įtrauktį, darbo aplinką, talentų įgijimą, mokymąsi ir darbuotojų gerbūvį, o sertifikacijos dalyvavimo naudą siejama su nuolatiniu siekiu kokybės – sertifikacijos metu vykdomas išsamus auditas, kuriuo metu vertinami įvairūs procesai, programos ir inovacijos skirtingose įmonės valdymo srityse – nuo lyderystės ir komunikacijos iki darbuotojų darbdavio strategijų bei karjeros organizavimo metodų.

Pakalbinta įmonės Personalo vadovė Miglė Gudonytė dalinosi, kad tai puiki galimybė pasilygiuoti su geriausiaisiais ne tik Lietuvoje, bet ir visame pasaulyje, pasidalinti įvairiomis žmogiškųjų išteklių praktikomis ir itin gelbėja numatant ateities tendencijas. „Lietuva jau senai nebėra pigių resurų šalis, mus renkasi ir mūsų augimas per šiuos kelis metus yra pagrįstas tuo, kad mūsų atrinkti ir pasamdyti darbuotojai yra ne tik darbštūs, įsitraukę, gebantys ne tik vykdyti nurodytas funkcijas,  bet taip pat prisidėti ir patys inicijuoti pokyčius. Pastebėjome, kad darbuotojų įgalinimas kasdieninėje veikloje atneša didesnį įsitraukimą ir, svarbiausia, daugiau spindesio darbuotojų akyse – darbuotojai renkasi darbo valandas, renginius, mokymus. Mūsų darbuotojų Įsitraukimo Komitetas (Engagement Committee) yra stiprus, savarankiškai veikiantis, savanoriškai susibūręs departamentas, kuris organizuoja ir atliepia darbuotojų norus ir aktualijas. Taip pat, kasmet peržvelgiam ir įvertiname ne tik darbo organizavimo principus, bet ir teikiamas papildomas naudas darbuotojams, kad visuomet išliktume lyderių gretose, bei atitiktume aukščiausius „Top Employer Lithuania“ ir „Top Employer Europe“ sertifikacijų reikalavimus. Praėjusiais metais jau turimą naudų paketą papildė ir III pakopos pensijos kaupimo fondo indeliai mūsų lojaliems darbuotojams, kur kasmetinio indelio dydis priklauso nuo metų bendradarbiavimo kartu. Manome, kad svarbu yra investuoti ne tik į darbuotojų dabartį, bet kartu prisidėti prie jų ateities.“

,,Dana Incorporated” Finansinių paslaugų centras Lietuvoje didžiuojasi tuo, kad kuria ir puoselėja savo kultūrą ne tik ofise, kur vyksta įvairūs sporto bei saviugdos užsiėmimai ir mokymai, bet ir už jo ribų. Neatsiejamomis įmonės tradicijomis tapo dalyvavimas Vilniaus miesto rengiamuose bėgimuose bei kasmetiniame ,,Moterų Ralyje”. Dalyvavimui bėgimuose bei kituose sporto renginiuose darbuotojai yra subūrę ,,Dana Aktyvųjį Klubą”, kuris reprezentuoja įmonę su sportu ir aktyviu gyvenimu susijusiuose renginiuose.

„Dana Incorporated“ yra efektyvių varomųjų ir energijos valdymo sprendimų, naudojančių transporto priemones ir mašinas visose mobilumo rinkose pasaulyje, projektavimo ir gamybos lyderė. 1904 m. įsteigtoje įmonėje šiuo metu dirba daugiau nei 40.000 darbuotojų, 31 šalyse, šešiuose žemynuose. „Dana Incorporated“ buveinė įsikūrusi Momyje, Ohajo valstijoje, JAV.

Pranešimą paskelbė: Miglė Gudonytė, Dana Lithuania, UAB

Dana Incorporated Finansinių paslaugų centras Lietuvoje


Dana Incorporated Finansinių paslaugų centras Lietuvoje

(Perskaityta per mėnesį: 1, iš jų šiandien: 1.)