Namai,  Technologijos,  Verslas

Daugiau galimybių privačioms saulės elektrinėms įsirengti

Galbūt mąstote apie šiuolaikines galimybe generuoti nuosavą elektros energiją ir norite rinktis saulės elektrines. Apva parama suteikiama kiekvienam norinčiam

Su Apva parama kiekvieno būsto savininkai yra skatinami naudoti atsinaujinančius energijos šaltinius. Patiems gaminant energiją, lengviau yra kontroliuoti sunaudojamus ir reikalingus kiekius, bei išlaikyti stabilią elektros kainą.

Apva parama kviečia visus norinčius savo namų ūkiuose ar komercinėse patalpose įsirengti saulės elektrines. Tokiu būdu ne tik privatūs būstai bet ir kompleksinės paskirties pastatai prisidės prie aplinkai ir žmogui palankesnių energijos išgavimo būdų.

Apva parama skirta ne tik norintiems įsirengti saulės elektrinę savo kieme. Elektrinę galima įrengti fizinio asmens žemės sklype ar pastate bei nutolusiuose nuo elektros energijos vartojimo vietose. Apva parama taip pat skirta ir daugiabučių gyventojams, siekiantiems pereiti prie saulės energijos.

Nutolusios saulės elektrinės tinka neturintiems galimybės įsirengti elektrinės ant savo stogo. Jei gyvenate daugiabutyje, pasinaudoja Apva parama galite įsigyti saulės elektrines ir nutolusiuose saulės parkuose.

Viskas ko Jums reikia pasinaudojus Apva parama yra tinkamas stogas, plokščias arba su šlaitu, su pakankamu paviršiaus kiekiu, kurio nedengia per didelis šešėlis. Jei yra galimybė, saulės baterijas montuokite nukreiptas į pietus. Tačiau net į vakarus ar rytus nukreiptos saulės baterijos gali sukurti pakankamai energijos, kad investicija atsipirktų.

Gaminti savo elektrą ant stogo ar kito žemės sklypo tampa vis paprasčiau, o su Apva parama to galite pasiekti ir greičiau, neinvestuojant visų savo turimų santaupų. Tokiu būdu galite iš karto pradėti taupyti pinigus anksčiau skirtus elektros sąskaitoms apmokėti ir džiaugtis nuosavu energijos šaltiniu.

Saulės energija tampa vis populiaresnė net tose vietose, kurios nėra gerai žinomos dėl saulėti klimato. Šiandienos saulės kolektorių efektyvumas yra ypač geras, o augantis populiarumas mažina ir jų kainas. Net ir debesuotą dieną generuojančios plokštės leis Jums mėgautis energiją bet kokiomis oro sąlygomis.

Apva parama leis kiekvienam saulės elektrinės vartotojui susigrąžinti dalį investicijų ir turėti iki trijų kartų mažesnes metines elektros išlaidas. Įvertinus kokios galios saulės elektrinės Jums reikia, Apva parama skirs nustatyto dydžio kompensaciją.

(Perskaityta per mėnesį: 5, iš jų šiandien: 1.)