Namai,  Pirkiniai

Kodėl tam tikrų gamintojų dušo įrangos taisymas kainuoja kur kas pigiau

duso sistemosHansgrohe dušo sistema, neskaitant daugybės savo privalumų prieš kitų gamintojų gaminamas dušo sistemas, turi ir vieną išskirtinį pliusą – ganėtinai mažas savo remonto kainas. Daugelis šios firmos gaminamų dušo sistemos modelių leis jums išvengti dažno galvosūkio – kur gauti naujų detalių, jeigu senosios sugedo? Ir visgi – kokios konkrečiai priežastys lemia tai, jog žmonėms už savo Hansgrohe dušo sistemos remontą tenka mokėti kiek mažiau nei daugeliu kitų dušų sistemų besinaudojantiems žmonėms?

Specifinės įrenginyje naudojamos detalės
Hansgrohe kompanijos gaminamų dušo sistemų remontas dažniausiai yra pigesnis tuomet, kai susiduriama su poreikiu remontuoti tam tikras specifines detales, kurios žymiai skiriasi nuo kitų tipų dušų sistemose naudojamų identiškos paskirties detalių, kas kiek palengvina jų remontą. Kodėl yra būtent taip? Nes Hansgrohe sistemose yra naudojamos struktūriškai gerokai paprastesnės bei lengviau remontuojamos detalės, kurių naudojimas nei kiek nepablogina pačio įrenginio kokybės. Būtent dėl to, išsaugant aukštą įrenginio kokybę yra suteikiama galimybė vartotojui už įrenginio remontą mokėti gerokai mažiau, kadangi tiek pats remonto darbas, tvarkant tokią detalę, yra gerokai paprastesnis, tiek ir esant poreikiu keisti detalę tai galima padaryti gerokai pigiau nei dažnu kitu atveju.

Didelis gamintojo prekės ženklo populiarumas
Daugelio populiariausių skalbimo mašinų tipų detalės Europoje yra ganėtinai retai paplitusios, todėl jų gavimas, nepriklausomai nuo to apie kokią konkrečią detalę kalbėsime, dažniausiai yra pakankamai lėtas bei brangus. Tuo tarpu kalbant apie Hansgrohe dušo sistemų remontą situacija yra kiek kitokia, kadangi šių dušų sistemų detalės Europoje yra paplitusios gerokai labiau – jų galima rasti dažnoje tiek įprastoje tokio tipo detalėmis prekiaujančioje parduotuvėje, tiek ir net platų prekių spektrą apimančiuose prekybos centruose.

Kodėl situacija yra būtent tokia? Ko gero taip yra dėl konkurencinės kovos su kitais populiariausiais dušų sistemų gamintojais, kurią Hansgrohe dėl kiek didesnio istorinio įdirbio šiek tiek laimi, kas ir lemia tai, jog Hansgrohe dušų sistemų detalių paklausa Europos šalyse yra kiek didesnė nei dažno šios kompanijos konkurento, dėl ko platintojai ir yra suinteresuoti investuoti į būtent šio gamintojo gaminių detales.

Tad kai naudojantis daugeliu kitų dušo įrangos tipų ir susidūrus su vienokiais ar kitokiais jų gedimais tenka reikalingas detales siųstis net ir iš tolimiausių Azijos valstybių, iš kur siunčiantis detales už jas tenka mokėti gerokai daugiau, naudojantis Hansgrohe gaminiais su tokiomis problemomis susidurti tiesiog netenka. Taip yra dėl to, nes net ir labiausiai specifines tokio tipo dušo sistemų detales galima rasti vietinėse parduotuvėse, kalbant apie praktiškai bet kurią Europos valstybę, dėl ko ir yra gaunama galimybė sutaupyti pakankamai nemažas pinigų sumas.

Ir kai detalių menkas paplitimas neretai byloja apie išskirtinę jų kokybę, šiuo atveju taip tikrai nėra. Nors Hansgrohe detalių paplitimas ir yra išties labai didelis, tuo pačiu šios kompanijos gaminiai sugeba išsiskirti ir tikrai labai aukšta kokybe, patvarumu bei ilgaamžiškumu, dėl ko tai yra neabejotinai vienas iš geriausių pasirinkimų visoje dušo sistemų rinkoje.

(Perskaityta per mėnesį: 280, iš jų šiandien: 1.)