Finansai

„Deloitte“ Mokesčių departamento direktore tapo Lina Minkė

Nuo š.m. rugsėjo mėn. tarptautinės audito ir verslo konsultacijų įmonės „Deloitte“ Mokesčių departamento vyresnioji projektų vadovė Lina Minkė pradeda eiti Mokesčių departamento direktorės pareigas. 

Lina yra sukaupusi daugiau nei 18 metų patirtį, konsultuodama didžiąsias Lietuvos ir užsienio įmones mokestinių rizikų valdymo ir mokesčių optimizavimo klausimais. Pagrindinės Linos kompetencijos sritys – mokesčių lengvatų taikymas ir konsultacijos tiesioginių mokesčių klausimais.

Per savo karjeros laikotarpį „Deloitte“ Lina sėkmingai įgyvendino daugelį projektų dėl mokestinių lengvatų taikymo įmonių vykdomiems investiciniams projektams bei mokslinių tyrimų ir eksperimentinės plėtros (MTEP) projektams. 

„Per aštuoniolika profesinės veiklos metų „Deloitte“, Lina kaupė mokesčių ekspertės patirtį įvairiose pozicijose – ėjo konsultantės, projektų vadovės, vyr. projektų vadovės pareigas. Jos ilgas ir labai sėkmingas profesinis kelias patvirtina, kad atsakingai ir nuosekliai dirbant bei siekiant užsibrėžtų profesinių tikslų, „Deloitte“ yra išugdomi aukščiausio lygmens vadovai. Linos sėkmės istorija galėtų tapti puikiu įkvepiančiu pavyzdžiu jaunesniems savo karjerą planuojantiems kolegoms“, – teigia Kristine Jarve, „Deloitte“ Mokestinių paslaugų partnerė Baltijos šalims.  „Visų kolegų vardu nuoširdžiai sveikinu Liną ir linkiu kuo didžiausios sėkmės įveikiant būsimus iššūkius“, – priduria Kristine Jarve.

Lina Minkė yra įgijusi tarptautinio verslo magistro laipsnį Vilniaus universitete. Ji veda mokymus aktualiomis mokesčių temomis ir skaito pranešimus finansų vadovams bei finansų specialistams įvairiuose seminaruose ir konferencijose.

Lina Minkė yra asociacijos „Investuotojų forumas“ mokesčių grupės narė.

Apie Deloitte

„Deloitte“ yra vadinamos „Deloitte Touche Tohmatsu Limited“, Jungtinės Karalystės ribotos atsakomybės bendrovė, ir grupei priklausančios bendrovės narės, kurių kiekviena yra atskiras ir nepriklausomas juridinis asmuo. Daugiau informacijos apie oficialią „Deloitte Touche Tohmatsu Limited“ struktūrą galite rasti www.deloitte.lt

„Deloitte“ teikia audito, mokesčių, finansų konsultacijų ir verslo konsultacijų paslaugas privačioms bendrovėms, veikiančioms įvairiose srityse bei valstybinėms institucijoms 150 šalių visame pasaulyje. Tarptautinis „Deloitte“ įmonių tinklas bei ilgametė patirtis vietinėse rinkose suteikia klientui daugiau galimybių efektyviau siekti tikslų, kad ir kur jis vykdytų savo veiklą. Daugiau nei 286 000 „Deloitte“ darbuotojų visada stengiasi užtikrinti aukščiausią paslaugų kokybę ir tapti profesionalumo standartu visose srityse, kuriose veikia.

Pranešimą paskelbė: Lina Pradkelienė, Deloitte Lietuva, UAB

(Perskaityta per mėnesį: 135, iš jų šiandien: 1.)