Finansai

Deloitte rizikos valdymo departamento direktoriumi tapo Gediminas Minkus

Gediminas yra sukaupęs 15 metų patirtį, konsultuodamas didžiąsias Lietuvos ir užsienio privataus bei viešojo sektoriaus organizacijas, veikiančias finansinių paslaugų, gamybos, energetikos, transporto ir farmacijos sektoriuose. Pagrindinės Gedimino kompetencijos sritys – rizikos valdymas, verslo procesų optimizavimas, vidaus auditas bei vidaus kontrolė.

„Džiaugiamės Gediminui prisijungus prie Deloitte vadovų komandos. Gedimino sukaupta ilgametė patirtis ir karjeros kelias, nuo konsultanto iki direktoriaus pozicijos, rodo, kad nuoseklus ir atsakingas darbas tampa profesinės sėkmės istorija. Gediminas bus atsakingas už rizikos valdymo konsultacijų paslaugų plėtrą Lietuvoje.“, teigia Linas Galvelė, Deloitte Konsultacijų praktikos partneris Baltijos šalims.

Gediminas Minkus yra įgijęs Ekonomikos magistro laipsnį Vilniaus universitete. Jis taip pat yra sertifikuotas vidaus auditorius (CIA) bei turi rizikos valdymo užtikrinimo sertifikatą (CRMA).

Apie Deloitte

„Deloitte“ yra vadinamos „Deloitte Touche Tohmatsu Limited“, Jungtinės Karalystės ribotos atsakomybės bendrovė, ir grupei priklausančios bendrovės narės, kurių kiekviena yra atskiras ir nepriklausomas juridinis asmuo. Daugiau informacijos apie oficialią „Deloitte Touche Tohmatsu Limited“ struktūrą galite rasti www.deloitte.lt

„Deloitte“ teikia audito, mokesčių, finansų konsultacijų ir verslo konsultacijų paslaugas privačioms bendrovėms, veikiančioms įvairiose srityse bei valstybinėms institucijoms 150 šalių visame pasaulyje. Tarptautinis „Deloitte“ įmonių tinklas bei ilgametė patirtis vietinėse rinkose suteikia klientui daugiau galimybių efektyviau siekti tikslų, kad ir kur jis vykdytų savo veiklą. Daugiau nei 286 000 „Deloitte“ darbuotojų visada stengiasi užtikrinti aukščiausią paslaugų kokybę ir tapti profesionalumo standartu visose srityse, kuriose veikia.

Pranešimą paskelbė: Jurgita Verikaite, Deloitte Lietuva, UAB

(Perskaityta per mėnesį: 32, iš jų šiandien: 1.)