Finansai

Draudimo paslaugos – nuotoliniu būdu

Viena Lietuvos draudimo rinkos lyderių bendrovė BTA, atsižvelgdama į koronaviruso keliamą grėsmę, veiklą perkelia į elektroninę erdvę. Visi klientai kviečiami elektroniniu būdu kreiptis dėl žalų atlyginimo, sutarčių sudarymo, pratęsimo bei kitais aktualiais klausimais, konsultacijos taip pat teikiamos telefonu.

„Siekdami apsaugoti klientus, darbuotojus ir visuomenę nuo visą Europą kaustančio koronaviruso, draudimo paslaugas kviečiame užsisakyti ar pratęsti nuotoliniu būdu. Jau šiuo metu 100 proc. žalų registruojama, reguliuojama ir išmokama elektroniniu būdu. Tuo pačiu suprantame, kad ne visi pažeidžiamų visuomenės grupių atstovai, ypač – regionų gyventojai, gali ar moka reikiamas paslaugas užsisakyti internetu. Tokiais atvejais kviečiame skambinti telefonu, jiems bus suteikta visa reikiama informacija bei pasiūlyti sprendimo būdai“, – sako draudimo bendrovės BTA filialo Lietuvoje direktorius Tadeuš Podvorski.

Bendrovė kviečia visus klientus, nežinančius, kaip elgtis dabartinėje situacijoje, būtinai pasiskambinti ir pasikonsultuoti su savo draudimo atstovais.

Kiekvienas esame atsakingi už savo ir aplinkinių sveikatą, tad tiek darbuotojai, tiek klientai kviečiami laikytis visų atsargumo priemonių, kad bendromis pastangomis būtų užkirstas kelias galimam COVID-19 plitimui“, – sako T. Podvorski.

Austrijos „Vienna Insurance Group“ priklausanti draudimo bendrovė BTA 2019 m. Lietuvos gyventojams ir įmonėms atlygino 57,3 mln. eurų žalų – 19 proc. daugiau nei užpernai. Bendrovės paslaugomis Lietuvoje naudojasi per 400 tūkst. privačių bei verslo klientų.

Apie BTA:               

AAS „BTA Baltic Insurance Company“ (BTA) priklauso Vidurio ir Rytų Europos draudimo rinkos lyderei Austrijos „Vienna Insurance Group AG“ (VIG) ir yra didžiausia VIG bendrovė Baltijos regione. Beveik 200 metų veikianti, per 50 įmonių 25-iose šalyse valdanti VIG pirmauja Baltijos šalyse, kur grupės įmonės 2019 m. užima ketvirtadalį ne gyvybės draudimo rinkos. 2019 m. BTA savo draudimo partneriu Lietuvoje pasirinko apie 420 tūkst. privačių bei verslo klientų, su kuriais pasirašyta virš 1 mln. draudimo sutarčių, atlyginta per 57 mln. eurų žalų.

Pranešimą paskelbė: Saulė Bakšė, UAB „Idea Prima“

(Perskaityta per mėnesį: 22, iš jų šiandien: 1.)