Finansai

Duris atvėrė modernus Kauno Aleksoto pašto skyrius

Šiandien, gruodžio 14 dieną, prekybos centre „Maxima“ (Veiverių g. 150 B-1) klientams duris atvėrė dar vienas pagal naują koncepciją įrengtas Lietuvos pašto skyrius – Kauno Aleksoto paštas. Į naujai įrengtas patalpas perkeltas skyrius, anksčiau veikęs adresu Veiverių g. 35a. Klientų patogumui naujasis pašto skyrius dirbs ilgiau šeštadieniais.

„Skyrių atnaujinimas yra vienas iš strateginių įmonės prioritetų, siekiant klientams paslaugas teikti ne tik kokybiškai, bet ir šiuolaikiškai bei patogiai. Perkeldami skyrius siekiame juos įkurti dažnai gyventojų lankomose vietose, pavyzdžiui, prekybos centruose. Juos patogu pasiekti tiek automobiliu, tiek pėsčiomis, o įėjimas į patalpas pritaikytas ir žmonėms su negalia. Kaune su naujuoju pašto skyriumi iš viso yra jau 7 pagal naują koncepciją įrengti pašto skyriai. Vieną iš jų visai neseniai atidarėme šiemet Vilijampolėje, o dabar maloniai kviečiame kauniečius ir į Kauno Aleksoto pašto skyrių“, – sako Lietuvos pašto tinklo vadovas Jonas Sadauskas.

Siekiant užtikrinti kokybiškas ir patogiai prieinamas paslaugas, naujasis Kauno Aleksoto pašto skyrius įrengtas pagal šiuolaikišką koncepciją, skyriuje įrengti 2 klientų aptarnavimo langeliai, suprojektuota patogi klientų aptarnavimo salė, taip pat erdvi siuntų savitarnos erdvė. Klientų patogumui šalia skyriaus esančioje prekybos centro automobilių stovėjimo aikštelėje transporto priemones galima statyti nemokamai, taip pat užtikrintas žmonių su negalia bei žmonių su vaikų vežimėliais patekimas į patalpas.

Darbo dienomis pašto darbo laikas nesikeis, tačiau, atsižvelgiant į klientų poreikius, naujasis pašto skyrius ilgiau dirbs šeštadieniais. Pašto darbo laikas: pirmadienį–penktadienį nuo 10:00 val. iki 19:00 val., šeštadienį nuo 9:00 val. iki 17:00 val.

Įrenginėjant naujas pašto patalpas, daug dėmesio skirta ir darbuotojų patogumui, užtikrintos geresnės darbo sąlygos darbuotojams: įrengtos patogios darbo vietos, specialūs stelažai, skirti siuntoms sudėti ir skirstyti, virtuvėlė, persirengimo kabinos.

Tai jau 55 pagal naują koncepciją atnaujintas Lietuvos pašto skyrius.

Primenama, kad Sveikatos apsaugos ministerijai nusprendus, jog nuo rugsėjo 13 d. į prekybos centrus, kurių prekybos plotas didesnis nei 1500 kv. metrų, galima įeiti tik su galimybių pasu, Kauno Aleksoto pašto skyriuje bus aptarnaujami tik galimybių pasus turintys klientai.

Neturintys galimybių paso priklausomai nuo norimų gauti paslaugų tipo turi šiuos pasirinkimus:

  • pensijas ir kitas išmokas pašto skyriuje gavėjo vardu gali atsiimti ir kitas asmuo, turintis galimybių pasą – tokiu atveju būtina pateikti įgaliojimą, kurį galima supaprastinta tvarka parengti Registrų centro interneto svetainėje. Pensijas ir kitas išmokas taip pat galima atsiimti ir kituose ne prekybos centruose esančiuose pašto skyriuose ar „PayPost“ skyriuose.
  • norint atsiimti siuntinius ar laiškus Kauno Aleksoto pašto skyriuje, reikėtų kreiptis pagalbos į galimybių pasą turintį asmenį – jis pašto skyriuje turėtų parodyti gavėjo gautą popierinį pranešimą ar trumpąją žinutę apie gautą siuntą;
  • norint atsispausdinti galimybių pasą Kauno Aleksoto pašto skyriuje, pagalbos reikėtų kreiptis į galimybių pasą turintį asmenį – atvykus į pašto skyrių reikėtų pateikti rašytinį asmens, kuriam norima atspausdinti galimybių pasą, prašymą, taip pat tiek to asmens, kuriam spausdinamas pasas, tiek to, kuris atėjo jį atspausdinti, tapatybę įrodantį dokumentą – ID kortelę arba pasą. Galimybių pasai taip pat spausdinami kituose ne prekybos centruose esančiuose pašto skyriuose arba PayPost“ skyriuose.

Pranešimą paskelbė: Monika Pivoraitė, AB Lietuvos paštas
Duris atvėrė modernus Kauno Aleksoto pašto skyrius

(Perskaityta per mėnesį: 1, iš jų šiandien: 1.)