Finansai

Energetikos sprendimų bendrovė „Elektrum Lietuva“ turi naują rinkodaros vadovę

Energetikos sprendimų bendrovėje „Elektrum Lietuva“ darbą pradeda nauja rinkodaros vadovė Raminta Vileniškienė, prieš tai beveik 20 metų vadovavusi rinkodaros ir komunikacijos komandoms draudimo bei bankų sektoriaus įmonėse.

Ilgametę patirtį įmonių rinkodaros ir pardavimų srityse turinti R. Vileniškienė bus atsakinga už bendrovės rinkodaros bei pardavimų skatinimo strategijos įgyvendinimą, rinkodaros komandos formavimą, tiesiogiai prisidės prie įmonės įvaizdžio kūrimo.

„Galimybė prisijungti prie vienos lyderiaujančių energetikos bendrovių „Elektrum Lietuva“ man yra didelis profesinis laimėjimas. Tikiu, kad mano įgūdžiai ir patirtis padės bendrovei ne tik išlikti lyderių gretose, bet dar sparčiau augti ir siekti ambicingų tikslų itin dinamiškame energetikos sektoriuje“, – sako R. Vileniškienė.

R. Vileniškienė prieš tai kone šešerius metus buvo rinkodaros vadovė Baltijos šalims draudimo bendrovėje „Gjensidige“, anksčiau vadovavo Rinkodaros ir komunikacijos bei Mažmeninės bankininkystės skyriams banke „Nordea“.

„Raminta yra rinkodaros profesionalė, sukaupusi vertingos patirties besikeičiančiuose ir iššūkių kupinuose sektoriuose. Tikime, kad jos patirtis mažmeninėje rinkoje ir  sukauptos žinios padės mūsų bendrovei sėkmingai augti šiandieninių rinkos aktualijų sąlygomis, siekti tvarių tikslų ir teikti kokybiškus produktus bei paslaugas vartotojams“, – sako „Elektrum Lietuva“ valdybos narė  Neringa Petrauskienė.

Rinkodaros ir produktų vystymo vadovės pareigose R. Vileniškienė pakeitė anksčiau jas ėjusią N. Petrauskienę, kuri tapo bendrovės valdybos nare ir komercijos direktore, koordinuojančia rinkodaros, komunikacijos, produktų vystymo, pardavimų ir klientų aptarnavimo sritis.   

„Elektrum Lietuva“ komandą šiuo metu sudaro virš 180 darbuotojų – beveik 3 kartus daugiau nei prieš metus.

Apie „Elektrum Lietuva“:

„Elektrum Lietuva“ yra didžiausios Baltijos šalyse žaliosios elektros gamintojos „Latvenergo“ (Latvija) antrinė įmonė, teikianti įvairius energetikos sprendimus buitiniams ir verslo klientams Lietuvoje. Net 88 proc. „Latvenergo“ pagamintos elektros energijos yra iš atsinaujinančių šaltinių. Bendrovė „Elektrum Lietuva“ šiuo metu tiekia elektrą daugiau nei 12 tūkst. įmonių, savo elektros tiekėju įmonę pasirinko beveik 112 tūkst. namų ūkių, įmonė tiekia dujas beveik 500 bendrovių, yra įrengusi virš 700 saulės elektrinių bei tris saulės parkus (11 MW). Vystomi dar penki nauji saulės parkai, kurių bendra galia viršys 25 MW.

 

Pranešimą paskelbė: Paulina Česonytė, UAB „Idea Prima”
Energetikos sprendimų bendrovė „Elektrum Lietuva“ turi naują rinkodaros vadovę

(Perskaityta per mėnesį: 1, iš jų šiandien: 1.)