Paslaugos

Filmavimas iš oro padeda parduoti nekilnojamą turtą

Visi žino, kad nekilnojamo turto pardavimas, nėra itin paprastas veiksmas. Norėdami parduoti mobilųjį telefoną, tiesiog įdedame skelbimą į skelbimų portalą, ar nunešame jį į supirktuvę ir viskas, norimas rezultatas pasiektas, telefonas parduotas. Panašiai ir su automobiliu, galime įdėti skelbimą, galime kreiptis į automobilių supirkėjus ir greitai parduosite savo automobilį. Tačiau kalbant apie nekilnojamą turtą, tie patys metodai netinka, arba tinka ne visiškai. Žinoma, jūs galite įdėti savo namo ar žemės nuotrauką į skelbimų portalą, sukurti aprašymą ir tikėtis, kad jūsų turtas bus nupirktas, bet, jei viskas būtų taip paprasta, tuomet nebūtų tokių profesijų, kaip nekilnojamo turto vertintojai ir brokeriai.

Filmavimas iš oroNekilnojamo turto brokeriai puikiai išmano savo darbą, jie žino, kiek koks pastatas ar sklypas yra vertas, kiek jo vertę galima pakelti pateiktus puikų aprašymą ar įstabią nuotrauką, tačiau, jie už tai pasiima nemažą procentą nuo jūsų turto pardavimo. Ar įmanoma to išvengti? Vienareikšmiško atsakom nėra, tačiau jūs galite bandyti padaryti pats, tai, ką brokeriai daro kiekvieną dieną.

Pats svarbiausias aspektas norint parduoti nekilnojamąjį turtą yra jo pateikimas. Jums yra būtina ne tik, puikus ir parduodantis aprašymas, bet ir aukštos kokybės nuotraukos, kurios išryškintų parduodamo objekto pliusus. Dar geriau būtų, jei sukurtumėte ir  geros kokybės vaizdo įrašą. Vaizdo įrašai labai įtraukia žiūrovus ir todėl, jų naudojimas nekilnojamo turto pardavime sparčiai auga. Jie yra ypač tinkami parduodant žemės sklypus ir namus, nes juose galima pamatyti daugiau, nei perteikia nuotraukos. Naujausios technologijos atvėrė dar daugiau galimybių, filmuojant objektus pardavimui, svarbiausia iš tokių galimybių yra filmavimas iš oro.

Nufilmavę iš oro savo sklypą ar namą, jūs galėsite parodyti visą jo grožį iš paukščio skrydžio, žiūrint iš šio taško, viskas atsiveria kaip ant delno ir tikrai pakelia potencialių klientų norą įsigyti būtent jūsų parduodamą objektą. Dar daugiau, tokioje filmuotoje medžiagoje puikiai matosi, ne tik jūsų sklypas, bet ir aplinkinė gamta bei kaimynystė. Tai yra pagrindinės priežastys, kodėl filmuojant iš oro ženkliai pakyla pardavimo galimybė, o jei filmavimą atliko profesionalas, tuomet tikėtina, kad gali pakilti net ir parduodamo objekto vertė.

Žinoma filmuota medžiaga nėra vienintelis pardavimą skatinantis veiksnys, bet jis yra vienas iš pagrindinių. Sekantis veiksnys, tai jau minėtas aprašymas. Jis turi būti įtraukiantis ir perteikiantis parduodamo turto pliusus, tačiau taip pat jis neturi prieštarauti tam, kas yra matoma nuotraukose ir vaizdo įraše. Jei, jums yra sunku sklandžiai ir įtaigiai mintis dėstyti raštu, tuomet tokiam darbui galite pasamdyti tekstų rašytoją. Už trumpą, bet įtraukiantį pardavimui skirtą tekstuką, jūs tikrai nesumokėsite didžiulės sumos, bet jis užtat jums padės parduoti jūsų didelės vertės turtą. Jei jau pasirūpinote vaizdo medžiaga, tekstu ir nuotraukomis, tuomet telieka įkelti skelbimus į populiariausius nekilnojamam turtui parduoti skirtus tinklalapius, taip pat skelbimų nuorodomis galite pasidalinti savo naudojamuose socialiniuose tinkluose ir tuomet jums tereikės sulaukti pirkėjų skambučių.

Taip pat pastebėsite, kad sulaukiate nemažai skambučių, ne iš potencialių klientų, bet iš brokerių, kurie siūlys savo paslaugas, bet jei tikrai įdėjote daug pastangų ruošdami konkretų pardavimo skelbimą, tuomet, bent kurį laiką galite bandyti turtą parduoti pats, o jei to padaryti nepavyks, tik tokiu atveju verta kreiptis į brokerį. Visgi, kam atiduoti didžiulį procentą, jei jūs pats jau esate nudirbęs didžiulę darbo dalį.

(Perskaityta per mėnesį: 58, iš jų šiandien: 1.)