Finansai

G. Jukna perėmė vadovavimą „Čili Holdings“, UAB „Čili picos“ direktoriumi tapo R. Kazlauskas

Vieną didžiausių Lietuvoje viešojo maitinimų tinklų, „Čili Pizza“ restoranus kontroliuojanti įmonė „Čili Holdings“ turi naują vadovą. Juo paskirtas Gražvydas Jukna, kuris „Čili Holdings“ generalinio direktoriaus pareigas pradėjo eiti rugpjūčio 25 dieną, pakeitęs šeimos verslo atstovą Joną Karosą.

„Nutaręs daugiau dėmesio skirti naujų savo verslo idėjų įgyvendinimui nuo „Čili“ neatitolsiu, dirbsiu ir „Čili Holdings“ valdyboje. Su seserimi Goda toliau aktyviai dalyvausime „Čili“ restoranų versle, didžiausią dėmesį skirdami plėtrai, inovacijoms, procesų efektyvumo bei kokybės didinimui. Džiaugiamės, kad ilgametę didelių bendrovių valdymo patirtį turintis G. Jukna prisijungė prie komandos ir neabejojame, kad jo indėlis bus labai vertingas“, – sako J. Karosas.

G. Jukna perėmė vadovavimą „Čili Holdings“

Tikimasi, kad naujasis holdingo vadovas G. Jukna išlaikys „Čili Pizza“ užimamas lyderio pozicijas šalies viešojo maitinimo sektoriuje.

Anksčiau bendrovėse „Arimex“, „Vilniaus duona“, „Sanitex“, „Cadbury“,  vadovavę G. Jukna įmonėje „Čili Holdings“ ketina išnaudoti profesionalaus valdymo ir šeimos verslo narių sinergiją.

Jo teigimu, „Čili Pizza“ prekės ženklas yra vienas žinomiausių Lietuvoje, todėl ir dėmesys jam yra didelis.

„Viešojo maitinimo sektoriuje greita reakcija ir operatyvūs sprendimai yra kritiškai svarbūs. Tuo tarpu „Čili“ turi retą resursą, kuris ją stiprina kaip įmonę – į kasdienę veiklą bei strateginius sprendimus įsitraukę šeimos verslo nariai. Aš atsinešiau ilgametę įmonių valdymo patirtį, kurią planuoju visapusiškai išnaudoti, o šeimos verslo nariai turi išskirtines žinias, reikalingas šio verslo sėkmingam vystymui. Esame atsakingi ne tik už verslo tęstinumą, tačiau ir už 600 darbuotojų, kurie kasdien priima „Čili Pizza“ restoranų svečius. Tiek užsisakant išsinešimui, tiek ir restoranuose laukiame kiekvieno garantuodami, kad pateiktas maistas bus gardus, o aptarnavimas  malonus“, – sako G. Jukna

„Čili Pizza“ vadovu paskirtas R. Kazlauskas

Tuo tarpu tiesioginei restoranų tinklo valdytojai įmonei UAB „Čili pica“ nuo rugsėjo pradžios pradėjo vadovauti Remigijus Kazlauskas, kuris iki šiol užėmė bendrovės veiklos vadovo poziciją. Buvusi įmonės vadovė Sandra Stankevičiūtė po 13 metų darbo bendrovėje nutarė priimti naujus profesinius iššūkius.

Jonas ir Goda Karosai įmonės vardu dėkoja S. Stankevičiūtei, kuri ne vienerius metus visas jėgas skyrė „Čili Pizza“ restoranams bei linki jai visokeriopos sėkmės.

„Su S. Stankevičiūte drauge dirbome ne vienerius metus. Jai, kaip savo srities profesionalei ir ilgametei bendražygei, linkime tiek profesinės, tiek ir asmeninės sėkmės.

Kasdien dirbame maksimaliai įsitraukę, todėl neabejoju, kad ypač gerai įmonę iš vidaus pažįstantis naujasis „Čili pica“ vadovas R. Kazlauskas yra pats geriausias pasirinkimas“, – teigia J. Karosas.

Pranešimą paskelbė: Ernesta Karalienė, UAB „Idea Prima“
G. Jukna perėmė vadovavimą „Čili Holdings“, UAB „Čili picos“ direktoriumi tapo R. Kazlauskas

(Perskaityta per mėnesį: 1, iš jų šiandien: 1.)