gipsinis tinkas
Namai

Gipsinio tinko privalumai: rinkitės geriausią!

gipsinis tinkas

Gipsas – natūrali medžiaga, kuri naudojama daugelyje sričių. Pradedant nuo meno sferos, kur gipsas dažnai yra būtinas, gyvybiškai svarbus, kad tam tikros meno išraiškos virstų realybe ir keliaujant link medicinos, kadangi susilaužius tam tikrą kūno dalį, kaulą, gipsas gali padėti vėl stabiliai atsistoti ant kojų ir laimingai gyventi. Bet kuriuo atveju, gipsinis tinkas naudojamas dažniausiai, kadangi šiuo metu statybos be jo atrodo sunkiai įveikiamos.

Kadangi šiuo metu yra tiek daug įvairiausių tinkų pasirinkimų – susirasti geriausią gali būti gana sunku. Juolab, greta tinko egzistuoja ir daugelis kitų medžiagų, kurios gali būti pripažįstamos kaip vienos geriausių alternatyvų. Apskritai vertinant gipso naudą statyboje galima įžvelgti labai daug privalumų. Pabandysime juos atskleisti, kad kiekviena kuris ieško kokybiškos statybinės medžiagos, net nekiltų klausimas, kurią geriausia pasirinkti.

  1. Gipsinis tinkas yra natūrali medžiaga ir kai kuriems asmenims tai yra labai didelis privalumas skatinantis rinktis ją, o ne sakykime kokias nors kitas medžiagas, kurios taip pat skirtos sienų lyginimui. Nieko keisto, kad jie labai plačiai naudojami medicinoje. Ir tai bene labiausiai paskatina džiaugtis galimybėmis ir to pačiu juos naudoti statybose. Svarbiausia, kad pačių tinkų pasirinkimas labai platus, tad šiuo atveju natūralumas nesibaigia tuo, kad rasite tik vienos spalvos arba vienos tekstūros gaminį.
  2. Gipsas labai puikiai sulaiko šilumą, todėl jis labai dažnai naudojamas tuomet, kai norima apšildyti namus. Jis puikiai tinka tiek sienoms, tiek grindims. Svarbiausia, kad nors pačios medžiagos nereikia labai daug, tepamas sluoksnis gali būti labai mažas, tačiau reikia įvertinti tai, kad net ir nedidelis sluoksnis medžiagos gali būti toks funkcionalus ir taip pačiai naudojamas.
  3. Taip pat galima pasikartoti, kad nedidelės tinko sąnaudos dažnai yra viena iš pagrindinių priežasčių, kodėl ši medžiaga yra taip mėgstama ir taip dažnai pasirenkama. Gipsinis tinkas jau apskritai yra gana pigi medžiaga, o įvertinus tai, kad jos reikia mažai, tačiau galima pamatyti didelius privalumus – dar labiau paskatina rinktis šią alternatyvą.
  4. Gipsas yra labai tvirta medžiaga, tad kart juo ištinkavus sienas galite būti tikri, jog labai ilgai jus džiugins ir ilgus metus galėsite nesukti galvos dėl sienų atnaujinimo. Statybininkai sutinka, kad kartą padengus gipso siena galima gauti tikrai efektingų rezultatą ir tuo pačiu nepergalvoti apie namo kapitalinį remontą.
  5. Nereikalingas ir papildomas glaistymas. Tai Jums leis ne tik sutaupyti pinigų, tačiau tuo pačiu ir laiko. Kai kurie gipsuoja sienas ir jas palieka natūralias, kadangi tinkamai apgalvojus visą interjerą galima džiaugtis tikrai labai puikiai atrodančiomis sienomis ir tuo pačiu labai gražiai atrodančiu interjeru.
  6. Dar vienas privalumas yra tai, kad gipsinis tinka labai greitai džiūva ir leidžia negaišti daug laiko. Kadangi statybų metu reikia atlikti labai daug darbų, reikia pasirūpinti smulkmenomis ir tuo pačiu apgalvoti detales – ta paskatina rinktis tas alternatyvas, kurios leidžia neinvestuoja t daug laiko rasti tai, kas Jums labiausiai tinka.
  7. Pačio tinko universalumas yra dar vienas didelis pliusas. Tinkas puikiai tinka ne tik vidaus, tačiau ir laiko patalpų dekorui. Svarbiausia, kad šiuo metu yra labai daug skirtingų tinko rūšių, tad pagal savo poreikius rasite tai, kas Jums labiausiai tinka.

Knauf gipsinis tinkas – tvirtas, ilgaamžis ir puikus Jūsų namų sprendimas. Kai reikia kokybės – nebūtina gaišti daug laiko. Kartais ir paprasčiausi dalykai yra pigūs ir paprasti.

(Perskaityta per mėnesį: 34, iš jų šiandien: 1.)