Booking.com
Nuolaida viešbučiuiSpausk ir atgauk 10 % nuo viešbučiui išleistos sumos.

Google reklama: ar naudotis Adwords?

google reklamaInterneto verslas kasdien plečiasi ir čia kiekvieną dieną randasi vis daugiau parduotuvių, aukcionų ir kitokių verslų. Kaip ir bet kokiam kitam verslui, taip ir verslui internete reikalinga gera ir kokybiška reklama. Žinant, kad internete viskas gerokai dinamiškiau, reikia atminti, kad ir reklama turi prie to taikytis. Vienas populiariausių būdų pranešti potencialiems klientams apie savo verslą, pasinaudoti Google reklama.

Vienas iš galimų būdų – Adwords reklama, padedanti padidinti lankomumą ir pardavimus. Nemažai verslininkų renkasi šį reklamos būdą dėl mažos kainos ir efektyvumo. Jos veikimo principas labai paprastas. Pagal savo turimus aktualiuosius raktažodžius galite išsipirkti vietą paieškų sistemos rezultatų pirmosiose pozicijose.

Kitaip tariant, kai žmogus ieško su Jūsų veikla susijusios informacijos, jis į paieškų sistemas veda raktinius žodžius, tokius kaip „plastikiniai langai“, „medinių durų gamyba“, „paskolos be užstato“ ir pan. Dažniausiai tai yra tipinės stereotipinės frazės, kurias naudoja daugelis vartotojų.  Sužinoję savo verslui aktualias frazes galite išsipirkti vietą pirmoje paieškų rezultatų pozicijoje.

Tai reiškia, jog pasinaudojus tokio tipo Google reklama, žmogus, ieškantis „skalbimo mašinų taisymas“,  rezultatų lapuose pamatys pirmiausia Jūsų remonto servisą, jei šį raktinį žodį išsipirksite per Adwords programą.

Kuo tai naudinga Jums?

Dažnai verslas svarsto, ar iš viso naudinga užsisakinėti tokio tipo reklamą, nes bijoma dėl jos neefektyvumo. Tačiau iš tiesų taip reklamuotis yra visas pluoštas priežasčių.

  • Pirmiausia, Jūs mokate tik už tuos klientus, kurie paspaudžia ant Jūsų reklamos, taigi tai reiškia,  jog tokio tipo Google reklama gali būti ir visai nebrangi.
  • Be to, galite patys pasirinkti norimą reklamos biudžetą.
  • Turite visišką laisvę rinktis norimus raktinius žodžius ir frazes pagal savo turimą veiklą.
  • Išpirkta vieta dažniausiai yra atskira paieškų rezultatuose, tačiau ne itin įgudęs vartotojas tikrai nežino, jog esate šią vietą nusipirkę.
  • Būti paieškų sistemų rezultatų pirmosiose vietose reiškia pritraukti daugiausiai pirkėjų, nes tyrimai rodo, kad vartotojas atsidaro vos kelis pirmuosius skelbimus iš jam pateiktų rezultatų paieškoje.
  • Jūs nuolat galite stebėti, kaip veikia Jūsų reklama. Adwords leidžia gauti visą su skelbimo parodymais gir paspaudimais susijusią statistiką, o tai gali padėti analizuojant ir tobulinant reklamos strategijas.

 

 

(Perskaityta per mėnesį: 40, iš jų šiandien: 1.)