Booking.com
Nuolaida viešbučiuiSpausk ir atgauk 10 % nuo viešbučiui išleistos sumos.

Ko nepamiršti planuojant vestuves?

vestuvesVestuvių diena artėja, o jūs dar nieko nesate pasiruošę? Nenutuokiate ko reikėtų laukti planuojant tokią iškilmingą šventę? Kiekvienose vestuvėse pasitaiko visokiausių nutikimų, o dėl to labiausiai kenčia jaunavedžiai. Jeigu norite, kad jūsų vestuvėse nebūtų jokių komplikacijų, tai joms turite ruoštis ilgą laiką. Mes nekalbame apie tai, kad būtų tiesiog išsiuntinėjami specialūs vestuviniai kvietimai ir paruošta šventės vieta – teks daugiau darbo skirti visam planavimui. Ko nereikėtų pamiršti planuojant savo vestuves?

Pirmiausia – įmažinimas yra viena svarbiausių šios šventės dalių. Tai reiškia, kad jūs norėsite, kad oficiali ceremonija bažnyčioje būtų įmažinta, o taip pat norėsite nuotraukų iš vestuvių pobūvio ir t.t. Ar tam esate pasiruošę? Negi manote, kad užteks tiesiog įduoti fotoaparatą kažkokiam dalyviui ir jis ims viską ir fotografuos? Tokiu atveju, jūs galite jį suerzinti – jis juk atvyko jus pasveikinti, o ne dirbti visą dieną fotografu. Būtent todėl turėtumėte žinoti, kad vestuvių fotografas yra pasirenkamas ne veltui – jis atlieka visus reikalingus vestuvių įamžinimo darbus.

Kokias vaišes patieksite ant stalo? Tradicines ar su kažkokiomis idėjomis? Būtent todėl reikėtų nemažą dėmesį skirti ir virėjams, nes stalo suruošimas yra gana atsakinga užduotis. Tuo labiau, jeigu patiekalai bus ne lietuviški, tai faktas, kad dėl jų gaminimo teks visas detales derinti su virėjais – kai kurie gali pasiūlyti tik tradicinius patiekalus, kiti – gana įmantrius. Svarbiausia tai, kad jeigu nuomojatės sodybą, tai būtinai pasiteiraukite šeimininkų ar yra teikiamos maitinimo paslaugos ir jeigu taip, viską derinate būtent su jais.

Vestuvių pobūvio planavimas taip pat sunkus darbas – jeigu nebus jokių piršlių ar artimų žmonių, kurie išdrįs vesti visą šventę, tai tokiu atveju, jums bus reikalingi vestuvių vedėjai. Juos galite pasisamdyti ir tai nereiškia, kad jie visą dieną turės būti su jumis – užtenka kelių valandų renginio su atrakcijomis, o po to jau švenčiate kaip įprasta. Žinoma, tai galioja tais atvejais, jeigu šventė nenusimato gana ilga, tačiau jeigu norite švęsti taip kaip priklauso, tai ir vestuvių DJ gali būti samdomas neabejotinai.

Būtinai viską planuokite kruopščiai, nes tik taip išvengsite nemalonių siurprizų savo vestuvių dienos metu.

(Perskaityta per mėnesį: 110, iš jų šiandien: 1.)