Booking.com
Nuolaida viešbučiuiSpausk ir atgauk 10 % nuo viešbučiui išleistos sumos.

Kaip pasirenkamas tinkamiausias vonios dizainas

Vonios dizainasViena pačių maloniausių ir šilčiausių erdvių kiekvieno iš mūsų namuose yra vonios kambarys. Nemaža dalis moterų kasdien čia praleidžia ne vieną valandą. Todėl labai svarbu, kad ši namų patalpa būtų tinkamai suprojektuota ir įrengta. Tai reiškia, kad vonios dizainas turi atitikti bendrą vonios kambario interjerą Jei apgalvosite kiekvieną detalę, suderinsite spalvas, įrengsite puikų apšvietimą – ši patalpa jūsų namuose taps pačia jaukiausia.

Pirmasis žingsnis, rekomenduojamas tokiu atveju, yra vonios kambario ploto įvertinimas. Apskaičiuokite, kokio dydžio yra ši patalpa ir tuomet galėsite pradėti įvairius svarbius planavimo darbus. Internete ir literatūroje yra labai daug naudingos informacijos, kuri padės jums apsispręsti, kur, ką ir kaip sumodeliuoti. Visada labai svarbu tinkamai parinkti ir suderinti spalvas – nuo jų gali priklausyti mūsų nuotaika, todėl svarbu pasirinkti tokias, kurios būtų šiltos ir ramios.

Kai turėsite tikslius išmatavimus ir apsispręsite dėl spalvų gamos, apgalvokite, kurioje vietoje turėtų stovėti pati vonia. Atsižvelgiant į tai, bus parenkamas ir vonios dizainas. Vonios gali būti įvairių formų – stačiakampės, ovalios, kampinės. Tuo tarpu kitos – laisvai pastatomos arba apskritai nestandartinių formų. Labai svarbu yra ir tai, kur jūs gyvenate, t.y. daugiabutyje ar nuosavame name. Turint nuosavą namą, be abejo, yra kur kas daugiau erdvės įvairioms improvizacijoms.

Šiek tiek labiau apriboti esame tuo atveju, jei gyvename daugiabutyje, nes jame esantys butai dažniausiai būna standartinio tipo. Norint juos pakoreguoti pagal savo poreikius ir norus, tenka griauti sienas, kurti įvairias pertvaras, sujungiant arba atskiriant erdves, ir įgyvendinti dar daug kitų pakeitimų. Bet kuriuo atveju, jei finansinis klausimas jūsų nevaržo, net ir daugiabutyje nekils problemų, norint visą buto ir vonios kambario interjerą sukurti pagal savo individualius pageidavimus.

Taigi, tuomet, kai bus pasirinktas tinkamiausias vonios dizainas, galite pradėti vonios baldų paieškas. Tai neturėtų užtrukti ilgai – dabartiniai baldų gamintojai savo klientų pageidavimus siekia patenkinti kuo geriau ir tiksliau, todėl jie nuolat siūlo labai platų ir įvairų gaminių asortimentą. Pasirinkę baldus, nepamirškite ir tinkamiausio apšvietimo. Pastarasis elementas yra nepamainomas, jei norite savo vonios kambaryje sukurti tikrą poilsio oazę.

(Perskaityta per mėnesį: 510, iš jų šiandien: 1.)
One Comment