Sienu dazai
Namai

Miegamojo sienų dažymas – dažai ir dažų spalvos miegamojo sienoms

Prabusti anksti ryte ir palikti šiltą bei jaukią lovą tikrai nėra pati maloniausia patirtis, tačiau jei sukuriamas nuotaiką keliantis miegamojo interjeras visą tai padaryti tampa kur kas lengviau. Kadangi spalvos ir šviesa turi tiesioginės įtakos mūsų nuotaikai, labai svarbu, kad sienų dažai miegamajam būtų tinkamai pasirinkti, atsižvelgiant į tai, kokį pagrindinį tikslą norima pasiekti.

Šviesiai alyvinė

Jei norite, kad jūsų miegamajame būtų kaip įmanoma ramiau ir visa šioje namų erdvėje vyraujanti atmosfera padėtų jums lengviau nusiraminti ir atsipalaiduoti, galite išbandyti šviesiai alyvinę sienų dažų spalvą. Tokiu būdu tarytum sukurtumėte levandų oazę, kuri pasižymėtų ypatinga energetika. Tačiau tokiu atveju turite nepamiršti ir tam tikrų kontrastingų daiktų, pasižyminčių besiskiriančiomis tekstūromis, formomis ir paviršiumi. Tai leistų išsiskirti šviesiai alyviniai spalvai, paverčiant miegamąjį ypatingu.

Chaki spalva

Chaki spalvos sienų dažų pasirinkimas siejasi su natūralia gamta ir organiškumu. Tokiu būdu tampa kur kas lengviau pasirinkti ir kitus miegamojo kambario interjero elementus, kadangi prie gamtos spalvų dera daugybė įvairių atspalvių.

Blyškiai rožinė

Blyškiai rožinė sienų spalva galėtų tobulai derėti su venecijietišku interjeru. Tai yra labai jauki, minkšta ir raminanti spalva, kuri teigiamai nuteikia ir padeda nusiraminti. Be to, tokią sienų dažų spalvą galima rinktis ir galvojant apie Prancūzija dvelkiančio miegamojo interjerą.

Šaltai mėlyna

Raminanti ir atpalaiduojanti šaltai mėlyna dažų spalva miegamajam gali suteikti gaivaus oro gurkšnį vos tik žengsite pro miegamojo duris. Tokios spalvos sienų dažai yra pakankamai universalūs. Be to, pasirinkus šaltai mėlyną sienų spalvą savo miegamajam, galėsite lengvai priderinti ir lininius akcentus, kurie šiai namų erdvei suteiks dar daugiau jaukumo ir ramybės.

Šviesiai pilka

Nenorite nei pernelyg tamsaus, nei pernelyg šviesaus miegamojo interjero? Tuomet atsakymą jums gali pateikti šviesiai pilka sienų dažų spalva. Pasirinkus tokią sienų spalvą jums taps labai paprasta priderinti ir kontrastingų bei gerokai tamsesnių spalvų baldus, patalynę ar užuolaidas.

Citrininė geltona

Visuomet yra labai naudinga ir išmintinga prieš pradedant savo miegamojo dekoravimo darbus pasinaudoti ir spalvų ratu, kuris jums pagelbės lengviau nusprendžiant, kurios spalvos galėtų geriausiai derėti tarpusavyje ir nesukurtų priešingo rezultato nei jūs esate numatę. Puikiu pavyzdžiu galėtų tapti citrininė geltona ir švelniai pilka spalva. Akivaizdu, kad geltona simbolizuoja šypseną ir laimę, todėl jei savo miegamajame norite daugiau šilumos ir energijos, tai gali tapti jūsų pasirinkimu.

Kreminė

Kreminė sienų spalva yra universali, šilta ir subtili. Tai yra viena iš pačių geriausių spalvų miegamajam. Jei kartu prie jos bus priderinta ir ypatingai šviesi spalva, tai sukurs tobulą kontrastingą rezultatą, kuris miegamajam suteiks dar daugiau šilumos ir jaukumo.

(Perskaityta per mėnesį: 139, iš jų šiandien: 1.)