Finansai

Greitos paskolos pranašumas internetu per keliolika minučių

Greitųjų paskolų bendrovės, siekdamos pritraukti kuo daugiau klientų (kuo daugiau jų – tuo didesnis pelnas), stengiasi kiek įmanoma prisitaikyti prie pastarųjų poreikių. Ne paslaptis, jog pinigų gali pritrūkti tiek studentui, tiek mažą vaikelį turinčiai šeimai, pensininkei ar netgi verslininkų. Jie visi priklauso skirtingoms socialinėms grupėms, tad, natūralu, jog pastariesiems nusprendus pasiimti greitąją paskolą, skirtųsi tiek norima pasiskolinti suma, tiek ir paskolos pasiėmimo būdas. Turima omenyje, jog kreditų teikėjai siūlo kelias alternatyvas: greitos paskolos internetu bei greitos paskolos tiesiogiai, įvairiose vietose įsikūrusiuose padaliniuose.

Kuo patogios greitos paskolos internetu ? Visų pirma, jums nereikia niekur specialiai keliauti vien dėl norimo pasiskolinti kredito. Jį galite gauti bet kur, kur bebūtumėte – nesvarbu, ar namuose, ar darbe, o gal svečiuose pas draugus. Būtina tik viena sąlyga – interneto ryšys.  Taigi, šiuo atveju jūs ne tik sutaupote savo laiką, tačiau ir išvengiate rūpesčių, iškylančių norint pasiekti vieną ar kitą vietą. Taip pat nereikės derintis prie kažkieno darbo laiko, kadangi greitos paskolos internetu išduodamos visą parą ir visomis savaitėmis dienomis. Galiausiai – niekam nereikės viešai pripažinti, kad šiuo metu turite finansinių problemų ir jums reikalinga pagalba. Aišku, net ir specialistas, dirbantis greitųjų paskolų teikimo bendrovės padalinyje sms laenud neprašytų nurodyti priežasties, dėl kurios jums reikalingi pinigai, tačiau kai kuriems žmonėms jau vien pats prisipažinimo faktas, jog dabar yra ne taip gerai, kaip norėtųsi, sukelia diskomfortą.

Straipsnio pradžioje buvo paminėta, jog greitųjų kreditų paslaugos vartotoju gali tapti bet kuris iš mūsų. Pensininkai – viena iš tokių grupių, kadangi, kaip žinia, jiems neretai tenka susidurti su finansiniais nepritekliais. Nemaža dalis pensininkų nėra raštingi kompiuterine prasme: nesinaudoja internetu, neturi internetinės bankininkystės, netgi susiduria su problemomis naudodami mobilųjį telefoną. Būtent tokiai grupei suteikiama  galimybė gauti greitąją paskolą tiesiogiai: jau minėtuose kredito bendrovių padaliniuose, įsikūrusiuose prekybos centruose, kai kurių prekybos tinklų parduotuvėse, spaudos kioskuose. Aišku, tai patogu ne vien pensininkams. Juk naudojantis šia alternatyva galima pasiimti greitąją paskolą tuo pat metu, kai apsipirkinėjama prekybos centre. Tad vėl sutaupysite laiko. Be to, yra nepatiklių žmonių, kurie skeptiškai žiūri į bet kokias operacijas, atliekamas internetu. Tad šiuo atveju kredito pasiėmimas bendraujant tiesiogiai su atsakingu asmeniu tokiems žmonėms gali būti priimtinesnis variantas.

Būtų beprasmiška lyginti, kas geriau – greitos paskolos internetu ar greitos paskolos, išduodamos norinčiajam pasiimti kreditą tiesiogiai bendraujant su atsakingu asmeniu. Tai priklauso nuo susiklosčiusių aplinkybių bei paties žmogaus požiūrio bei norų. Aišku, galimybė gauti kreditą internetu ypač žavi nuolat skubančius žmones. Neverta bijoti tvarkyti finansinių reikalų internetu – kreditų bendrovės užtikrina, kad tai būtų ne tik patogu, bei ir saugu.

(Perskaityta per mėnesį: 58, iš jų šiandien: 1.)