Mada

Kokius maudymosi kostiumėlius rinktis apkūnioms, aukštaūgėms merginoms bei moterims?

Jei esate nedidelio ūgio, liekna bei smulki turėtumėte labai džiaugtis, bei padėkoti gamtai už tokį kūno sudėjimą. Būtent tokio kūno sudėjimo savininkės gali džiaugtis puikia galimybe – joms tinka kone visi drabužiai, maudymosi kostiumėliai, o taip pat įvairios parangos detalės. Tačiau, jei kūno sudėjimas yra kitoks, papuolama į kitokią situaciją – drabužius, maudymosi kostiumėlius bei kitus būtinu atributus reikia rinktis labai atsakingai. Vis dėlto, nereikia manyti, jog tuo atveju, jei turite tokį kūno sudėjimą, kokiu esate nepatenkinta, netenkate galimybės apsirengti taip, kaip pati iš tiesų norite. Tai netiesa, kadangi tereikia žinoti tik keletą paprastų dalykų, kurių dėka atrodysite išties puikiai. Tačiau belieka tik pastebėti, jog ši tema yra tokia plati, kad kalbėti galima daug, tad būtent dėl šios priežasties išskirsime konkretų atvejų, ir pasidomėsime, kokius maudymosi kostiumėlius derėtų rinktis stambaus kūno sudėjimo aukštos merginoms.

MaudymukaiPaprastai tokio kūno sudėjimą turinčios merginos turi ir didesnę krūtinę. Tokiu atveju idealiu pasirinkimu tampa push up maudymukai. Būtent pus up maudymukai leis jaustis itin patogiai maudynių metu.

Kūno Masę geriausiai sumažinti padeda tinkama mityba, tam tikrų produktų atsisakymas bei sportas. Vis dėlto, jei tam anksčiau neturėjote laiko, o vasara jau čia pat, šiam sezonui puikiai tiks uždari maudymukai. Tokie maudymosi kostiumėliai yra ypač elastingi, puikiai priglunda prie kūno, tačiau neišryškino svorio pertekliaus, priešingai – paslepia, tai, ko nenorite, kad matytų aplinkiniai. Tačiau tuo atveju, jei nuspręsite pasirinkti būtent tokį maudymuką, negailėkite šiam pirkiniui pinigų –  kaip žinia, tik iš aukštos kokybės  medžiagų pasiūtas maudymosi kostiumėlis puikiai priglus prie kūno, o kokybė – kainuoja.

Stiliaus žurnaluose bei portaluose  gausu patarimų, apie tai, ką reikia dėvėti ir kur dėmesį turėti nukreipti stambaus sudėjimo moterys. Reikia prisiminti, jog šios gudrybės kuo puikiausiai suveikia ir tuomet, kai ruošiatės į pajūrį – nereikalingus kilogramus pridengs lengva, spalvinga skraistė ar skara, o dėmesį nuo problematiškų kūno vietų nukreipsite užsidėjusios gražią, didelę skrybėlę ar pasidabinusios masyviu papuošalu.

(Perskaityta per mėnesį: 286, iš jų šiandien: 1.)