Mada,  Paslaugos

Vestuvinės suknelės – pirkti ar nuomotis?

Pasak  specialistų, vestuvinės suknelės pasirinkimas – nemenkas iššūkis bet kuriai būsimai nuotakai. Juk pasirinkimo galimybių ratas tikrai platus… Tad kaip apsispręsti – svarbiausią gyvenimo momentą pasitikti su pirkta ar su nuomota suknele? Padėti priimti tinkamiausią sprendimą ryžomės išskirdami pirktų ir nuomotų suknelių pliusus bei minusus.

Pirkti vestuvinę suknelę dažniausiai ryžtamasi kai vestuvių biudžetas yra didesnis ar kai norima po šventės turėti atsiminimą. Kad ir kokie motyvai Jus skatintų, nusprendus vestuvinę suknelę pirkti Jums atsivers kur kas didesnė suknelių pasirinkimo įvairovė. Nuosava suknelė sumažins ir Jūsų rūpesčių kiekį – jei suknelę netyčia sutepsite ar kitaip sugadinsite, dėl to nereikės sukti galvos. Galų gale, pasibaigus šventei nereikės net gaišti brangaus laiko suknelę grąžinant į nuomos punktą.

Kita vertus, išsirinkusios suknelę pirkimui niekada negalite būti tikros, ar parduotuvė tuo metu turės Jums tinkamą dydį. Galbūt Jums pasiseks, tačiau priešingu atveju norimos suknelės modelio gali tekti laukti kelias savaites ar net mėnesius, o tai kartais gali būti per vėlu. Kitas aspektas – kainos. Skirtinguose salonuose panašaus stiliaus suknelių kainos gali skirtis drastiškai, tad teks sugaišti nemažai laiko kol surasite jums idealiai tinkantį variantą. Galų gale reiks pasukti galvą ir dėl suknelės sandėliavimo po vestuvių – tam prireiks daug vietos spintoje, be to suknelės valymas gali kainuoti nemažus pinigus.

Kitas galimas Jūsų pasirinkimas – vestuvinių suknelių nuoma. Ši galimybė yra puikus pasirinkimas mažesnio bei vidutinio biudžeto vestuvių planuotojoms. Nuomojantis suknelę visada galite būti tikros, kad jos bus ypač gerai prižiūrėtos, švarios, išsilaikiusios ir atrodys kaip naujos – kai kurios suknelės asortimente bus apsivilktos vos vieną kartą, o kai kurios bus nedėvėtos nė karto. Be to, kai kuriuose nuomos punktuose be vestuvinės suknelės Jūs taip pat galite iš kart išsinuomoti ir batelius, taip sutaupydamos ne tik pinigų, bet ir laiko. Svarbu ir tai, kad nuomojantis suknelę po šventės nereikės sukti galvos, kaip ją sandėliuoti – suknelę paprasčiausiai atiduodate į nuomos punktą.

Kita vertus, vestuvinių suknelių salone kartais gali būti keblu surasti tam tikro stiliaus suknelę, apie kurią svajojate. Tačiau verta būti atvirai ir stebėti ką kito siūlo salonas – galbūt rasite kažką, kas Jums tiks net labiau. Kitas neigiamas nuomos niuansas – su tokia pačia suknele vėliau tuoksis ir kitos nuotakos, o tai gali atbaidyti individualaus stiliaus ieškotojas. Be to, kai kuriuose salonuose Jums nebus suteikta suknelės siaurinimo paslauga, tad turėsite rinktis tik iš tų suknelių, kurios Jums iš karto tiks idealiai.

Tikimės, kad šie patarimai padės Jums priimti galutinį sprendimą. Juk vestuvinės suknelės pasirinkimas gali būti daug paprastesnis, jei gerai žinote, ko norite. Pirkti vestuvinę suknelę gerai tuomet, kai norite turėti materialų vestuvių dienos atsiminimą ar, kaip rodo Holivudo filmai, padovanoti ją savo dukrai. Tačiau vestuvinių suknelių nuoma taip pat turi savo pliusų, tai – kur kas praktiškesnis sprendimas, ypač jei Jūsų biudžetas kiek ribotas. Be to, juk nebūtina turėti pačia suknelę norint prisiminti savo vestuves – jas visada primins vestuvinės nuotraukos, o sutaupytus pinigus galėsite išleisti būsimos šeimos investicijoms ar nuostabiai medaus mėnesio kelionei!

(Perskaityta per mėnesį: 158, iš jų šiandien: 1.)