Buitinės technikos remontas Vilniuje
Namai

Ar verta kviestis į namus meistrą?

Šiais laikais, sugedus kažkuriam buitiniam prietaisui, vis mažiau žmonių ryžtasi šalinti gedimus patys be jokios savo darbą gerai išmanančio žmogaus pagalbos. Šiuolaikiniai buitiniai prietaisai turi labai keblią sistemą, kurią pataisyti gali toli gražu ne kiekvienas. Kuo naujesnis buitinis prietaisas, tuo sunkiau jį pataisyti. Paprastai taip yra todėl, nes gamintojai naudoja vis sudėtingesnes technologijas, diegia naujas funkcijas ir pritaiko prietaisą šiuolaikinio žmogaus poreikiams. Net ir paprastos skrudintuvės dabar turi liečiamą ekraną ar kitus modernius įrenginius. Žinoma, ne visada modernus vaizdas ir funkcijų gausa yra būtina prietaisui, tačiau kartais tai iš tiesų palengvina naudojimąsi prietaisu, o buities darbų atlikimas tampa dar malonesnis ir greitesnis.

Kartais net ir patyrę buitinės technikos meistrai susiduria su keblumais tvarkydami tokius prietaisus, todėl tikrai nevertėtų mėginti sutaupyti ir pačiam imtis remonto darbų. Buitinės technikos remontas Vilniuje (Vilniausmeistrai) ar kituose Lietuvos miestuose nėra sunkiai gaunama paslauga, todėl vertėtų ja pasinaudoti, tačiau visada kyla pagrindinis klausimas – kviesti meistrą į namus ar pačiam nuvežti sugedusį prietaisą?

Pirmiausia, šį apsisprendimą lemia prietaiso dydis. Greičiausiai būtų nesmagu kviesti meistrą į namus vien todėl, kad sugedo nedidelė elektrinė grūstuvė. Nedidelius ir nesunkius buitinius prietaisus reikėtų patiems nuvežti į remonto įmonę arba ten, kur sutarsite su pačiu meistru. Vis dėlto, jei daiktas pakankamai didelis ir sunkus, vertėtų pasikviesti meistrą į namus. Paprastai tai neturėtų pakelti paslaugų kainos, tačiau kai kurios remonto įmonės ar individualiai dirbantys meistrai gali turėti tam tikrą atvykimo į namus mokestį, todėl prieš kviesdami meistrą išsiaiškinkite šiuos dalykus. Lengviausia šią informaciją rasti internetinėse svetainėse, tačiau jei tokios informacijos negalite rasti, būtinai pasiteiraukite apie tai telefonu.

Antra, ne visi meistrai atvyksta į namus ar turi biurą, į kurį galėtumėte pristatyti sugedusį buitinį prietaisą. Kai kurie meistrai, vykdantys individualią veiklą, neturi nuolatinės savo darbo vietos, todėl jie atvyksta net ir tada, kai sugenda smulkus buitinis prietaisas. Taip pat yra ir tokių meistrų, kurie dirba tik savo biure, todėl, jei norėsite pasinaudoti jų teikiamomis paslaugomis, reikės patiems nuvežti sugedusius prietaisus.

(Perskaityta per mėnesį: 78, iš jų šiandien: 1.)