Booking.com
Nuolaida viešbučiuiSpausk ir atgauk 10 % nuo viešbučiui išleistos sumos.

Greitųjų kreditų paieška visą parą

Kreditai visą parą

Kreditai visą parąEsame įpratę, jog kreditus reikiantys bankai, Lietuvos pašto skyriai, kredito unijos ar prekybos centrai dirba darbo dienomis. Tačiau juk dažnai paskolos prireikia arba savaitgaliais, arba nakties metu. Na, gal ne tiek dažnai, bet tokių atvejų tikrai pasitaiko. Ką daryti tuomet? Žinoma, visada galima paieškoti veikiančių vienos ar kitos kredito bendrovės skyrių. Dažniausiai to galime tikėtis didžiuosiuose miestuose, jų centruose. Kita vertus, visada į pagalbą galima pasitelkti internetą, kur vos per kelias minutes galima susirasti ir išsirinkti iš ko skolintis net ir nakties metu, užpildyti paraišką ir gauti tą taip trūkstamą sumą pinigų.

Vis tik skolinimasis tamsiuoju paros metu, ne darbo valandomis, dažniausiai priverčia paskolos luktelėti ilgiau nei įprastai. Ypač tai galioja norint gauti didesnės vertės paskolas. Dauguma kredito bendrovių taiko tokią politiką, jog jūsų paraiška turi būti patikrinta jų darbuotojo, ne tik kompiuterinės sistemos. Natūralu, jog darbuotojai naktimis nedirba. Tad jeigu tikitės, jog vidurį nakties interneto pagalba gausite kelių tūkstančių eurų paskolą, galite šiek tiek nusivilti. Ypač turint omenyje tai, jog ir bankiniai pavedimai, iš kredito bendrovės sąskaitos į jūsų, paprastai galimi tik banko darbo valandomis.

Ką daryti tokiu atveju? Tiesiog reikia dar geriau ieškoti. Toli gražu ne visos greitųjų kreditų bendrovės teikia paskolas tik patikrinusios jūsų paraiškas žmogiškųjų resursų pagalba. Kai kurioms iš jų greitieji kreditai visą parą yra siaura specializacija ir verslo niša, leidžianti konkuruoti su gausybe kitų paskolas teikiančių įmonių. Tad norėdami rasti būtent tokią kompaniją, interneto naršyklės paieškoje būtinai nurodykite, jog ieškote visą parą teikiamų paskolų. Jeigu būsite atidus, ką nors rasti jums tikrai pavyks.

Vis tik įvairiu paros teikiami greitieji kreditai dažniausiai apsiriboja išties nedidelėmis sumomis. Tai natūralu – jei paskolas teikianti įmonė turi pasitikrinti tik sistemos sprendimu apie jūsų galimybę vėliau grąžinti paskolą, ji didelėmis sumomis nerizikuos. Dažniausiai visą parą teikiami kreditai siekia vos kelis šimtus eurų. Kita vertus, įprasta, jog tokiu metu ir dar greitai prireikia tik nedidelių pinigų sumų, pavyzdžiui šventimui pratęsti. Beje, kur kas lengviau ir greičiau kreditą gausite, jeigu būsite pastovus tos įmonės klientas. Na, arba bent jau skolinsitės ne pirmą kartą. Bendrovė žinos jūsų duomenis, bus realiai patikrinusi jūsų mokumą, leis sistemai jums išduoti paskolą ir be jokių papildomų patikrinimų. Tad pasiskolinsite lengvai ir greitai netgi gūdžią naktį.

(Perskaityta per mėnesį: 53, iš jų šiandien: 1.)