Booking.com
Nuolaida viešbučiuiSpausk ir atgauk 10 % nuo viešbučiui išleistos sumos.

Profesionalus vestuvių fotografas nėra žmogus tik su kokybišku fotoaparatu

vestuviu fotografasLietuvoje kone kiekvienas profesionalių fotoaparatą turintis žmogus save vadina fotografu, tačiau būsimiems jaunavedžiams tai nėra kažkoks privalumas, nes jiems tenka rinktis profesionalus, o fotografų  gausa apsunkina visą paiešką. Profesionalus vestuvių fotografas nėra tas žmogus, kuris ką tik nusipirko fotoaparatą – profesionalūs vestuvių fotografai šioje srityje dirba ne vienerius metus, jie jau turi sukaupę patirtį, jie jau žino ko reikia klientams. Būtent šių specialistų paieška būsimiems jaunavedžiams sukelia gana nemažus nepatogumus. Tenka sugaišti gana daug laiko kol išsiaiškinama kurį specialistą rinktis. Tačiau, internete esančios įvairios paslaugų svetainės gali supaprastinti fotografo paieškos procesą. Matote, internete fotografai reklamuojasi vis aktyviau ir ne paslaptis, kad būtent per paieškos sistemas jie nori būti matomi labiausiai.

Jeigu jums reikalingas sąžiningas ir ne vienerius metus dirbantis vestuvių fotografas, tai būtinai jo ieškoti pradėkite internete. Naudojant paieškos sistemas, jūs galite viską pagreitinti. Matote, jeigu jūs paieškos laukelyje suvestumėte terminą „vestuvių fotografas“, tai kaip manote – gautumėte nuorodas į profesionalų svetaines ar ne? Be abejo, kad jūs gautumėte geriausius atsiliepimus ir didžiausią patirtį turinčių fotografų interneto svetainių nuorodas. Pirmuosiuose rezultatuose iškilti nėra lengva, tam reikia daug pinigų ir pastangų, o mėgėjai, kuriuose minėjome pačioje pradžioje, dažniausiai tokiais būdais netgi nesireklamuoja – tuo ir baigiasi jų profesionalumas, nes jie netgi gaili pinigų investuojant į savo paslaugų reklamą.

Visoms poroms rekomenduojama rinktis profesionalius vestuvių fotografus dėl to, kad jie pasirūpins visais su foto sesijomis susijusiais klausimais. Jie pasirūpins tiek dekoracijomis, tiek ir įvairiausiais aksesuarais, kurie būtų naudojami siekiant išgauti gražius kadrus. Jeigu jūs kreipsitės į mėgėjus, tai tada nenustebkite, kad gavę nuotraukas, nieko išskirtinio nepamatysite – tokios jau yra mėgėjų paslaugos.

Labiausiai gaila turėtų būti tų porų, kurios kreipiasi į aukščiau minėtus pradedančius fotografus – jie ima nemažas sumas už paslaugas, tačiau mainais klientui kokybiškų paslaugų pasiūlyti negali. Taip pat turėkite galvoje, kad ne visi pradedantieji fotografai suvokia paslaugų kokybės reikšmę, tad gali būti atvejų, jog naujokai bus ir nepunktualūs – jie gal ir sugriauti jūsų šventės planus.

(Perskaityta per mėnesį: 53, iš jų šiandien: 1.)