Ne į temą

Grožio prekės internetu – į ką atkreipti dėmesį

Neretai profesionali kosmetika internetu geroms draugėms, sesėms ar mamoms gali tapti pačia puikiausia dovana. Tačiau, ką geriausia dovanoti? Kokia kosmetika internetu tikrai nudžiugins moterį, kai ne 100 proc. tikslumu žinai, ko ji nori? Štai keletas patarimų, kad neprašautumėte pro šalį.

Plaukų priežiūra

Plaukus prižiūrėti turi visos moterys, jeigu nori, kad jie būtų švelnūs, ilgi, blizgantys ir gražūs. Taigi, tinkama kosmetika internetu gali jūsų pažįstamai moteriai itin padėti išgražinti plaukus. Tačiau, ką dovanoti, o ko ne? Nerekomenduojama kaip dovana rinktis palukų fiksavimo priemonių, nes greičiausiai moteris turi savo mėgstamą firmą, arba apskritai tokių dalykų nenaudoja, taigi, nežinai, ar pradžiugs. Tačiau plaukų šampūnai, balzamai ir kaukės – tai pati puikiausia kosmetika internetu Loreal ar kitų firmų, kuri suteiks džiaugsmo.

Tik atkreipkite, kai pirksite, dėmesį į plaukų tipą. Kokie jie? Riebūs, pleiskanoti, sausi, dažyti? Gudri moteris tikriausiai jau iš tolo atskirs, koks yra moters plaukų tipas, ir kokią priemonę geriausia naudoti. Taigi, atitinkamai parinkite priemones, ir padovanokite. Kadangi tai dėsningai plaukams skirtas rinkinys, galite gražiai supakuoti, dar pridėti ir medines šukas arba kelias ampules plaukus stiprinančio aliejaus.

Kvepiantys kremai

Suraskite, kur yra kosmetika internetu pigiau, ir padovanokite kažką kvepiančio. Kiekvienai moteriai malonu išsimaudžius pasitepti kūną tonizuojančiu ir kvepiančiu losjonu arba kremu. Tik geriau nedovanokite kvepalų, jeigu tiksliai nežinote, kas moteriai patinka, galite prašauti, nemalonu bus ir jai, ir jums.

Įdomūs šešėliai

Galite dovanoti gerą dekoratyvine kosmetika internetu. Galbūt jūsų sveikinama moteris – naujoves mėgstantis žmogus? SIūlome kosmetika internetu MaxFactor. Ši dekoratyvinės kosmetikos gamintoja pateikia itin kokybiškas priemones. Šešėliai laikysis ilgai, bus dailūs ir kokybiški. Spalvas išrinkite įdomesnes – kad ir surizikuosite, bet bus ir pačiai kažkaip įdomiau, netikėčiau.

Drėkinamasis veido kremas

Jeigu norite turėti gražų veidą, reikia naudoti maitinamuosius ir drėkinamuosius kremus. Tai gali būti Alverde kosmetika internetu, bet taip pat gali būti ir kokio nors kito gamintojo. Ne tiesa, kad kremus reikia naudoti tik tada, kai jau visai susiraukšlėja veidas. Iš tiesų, kuo anksčiau imsite rūpintis savo oda ir suteikti jai tinkamą priežiūrą, tuo ilgiau galėsite džiaugtis šviežiu, jaunatvišku ir dailiu veidu. Ekologiska kosmetika internetu čia tiktų labiausiai, nes veido odą verta itin saugoti ir puoselėti. Dovanokite drėkinamąjį arba maitinamąjį kremą mišriai arba jautriai odai – kad netyčia nesukeltumėte kokių nors problemų. Lietuviska kosmetika internetu taip pat gali pagelbėti.

Nagų priežiūra

Gražūs nagai – tai moters vizitinė kortelė. Taip mano daug moterų, kurios tuo tiki. Jums nebūtina pasikliauti šiuo mitu, nes moters vizitinė kortelė iš tiesų atrodo taip pat kaip ir vyro – tai į delną telpantis pakietinto popieriaus gabalėlis su telefono numeriu, elektroninio pašto adresu ir pareigomis, vardu, pavarde. Tačiau tai vis tiek nereiškia, kad jūs neturite teisės turėti gražių nagų. Pagrindinė gražių nagų funkcija – estetinė. Tai, kas gražu, kaip ir visa estetika, teikia malonius jausmus, džiugina. Taigi, ir dailūs nagų lakai būsimam manikiūrui gali puikiai tikti. Tiks ir SLA kosmetika internetu, ir visokia kitokia. Svarbiausia yra nagų per daug nesureikšminti, o didesnį dėmesį telkti į bendrą visumą.

Kad ir kokią kosmetikos priemonę draugei dovanosite – pridėkite ir atviruką. Jame parašykite sveikinimą: palinkėkite ne tik rūpintis grožiu, bet ir siekti svajonių, tikslų, mokytis, mylėti, keliauti, domėtis kažkuo, būti smalsia.

(Perskaityta per mėnesį: 24, iš jų šiandien: 1.)