Finansai

„Ignitis“ elektromobilių įkrovimo parkas Anykščiuose: 22 įkrovimo prieigos

Didžiausias greito elektromobilių įkrovimo tinklas Lietuvoje „Ignitis ON“ dar vieną šalies regioną pavertė draugišku elektromobilių vairuotojams – gruodžio 14 d. pradėjo veikti pirmasis elektromobilių įkrovimo parkas šalia naujos „Maxima“ parduotuvės Anykščiuose. Kaip teigia „Ignitis“ elektrinio mobilumo departamento vadovas Eimantas Balta, tai vienas iš šešių planuojamų „Ignitis ON“ elektromobilių įkrovimo parkų mūsų šalyje ir pirmos 22 „Ignitis ON“ tinklo prieigos Anykščiuose.

Anykščiuose, šalia ką tik atidarytos „Maxima“ parduotuvės (Kalno g. 6), įrengta ir veikia net 11 įkrovimo stotelių, kuriose vienu metu gali įsikrauti net 22 elektromobiliai, nes viena elektromobilio įkrovimo stotelė turi ne mažiau kaip dvi prieigas. Iš viso 4 įkrovimo prieigos numatytos itin greito įkrovimo – 150 kW ir net 18 įkrovimo prieigų, kurios bus lėto įkrovimo – 11kW.

„Sėkmingai veikdami elektromobilių įkrovimo versle, suprantame, kad vairuotojams yra svarbūs ne tik technologiškai pažangiausi sprendimai, įkrovimo galia bei greitis, nemažiau svarbu patogumas, efektyvumas – ką vairuotojas gali nuveikti kol jo elektromobilis įsikrauna. O galiausiai – kur jis be nerimo gali nuvažiuoti savo transporto priemone, būdamas tikras, kad įsikrauti pavyks ne per neapibrėžtą laiko tarpą, bet greitai. Pirmasis elektromobilių įkrovimo parkas Anykščiuose sukurs dar daugiau patogumo elektromobilių vairuotojams, nes patogiai ir greitai bus galima įkrauti savo transporto priemonę, kol vairuotojai įsikraus energijos Anykščių rekreacinėse zonose, turistų pamėgtuose objektuose ar SPA centruose. Esant poreikiui stabtelti trumpam – patogiai įsikraus itin greito įkrovimo prieigoje, sustojus ilgesniam laikui – puikiai poreikius tenkins lėto įkrovimo prieigos, kurios neapkraudamos tinklo, neabejojame, bus patogios ir paklausios“, – komentavo „Ignitis“ atstovas.

Kaip teigia E. Balta, „Ignitis ON“ užpildė dar vieną zoną Lietuvos žemėlapyje, padarydami ją patrauklesne elektromobilių savininkams.

Kitas elektromobilių įkrovimo parkas artimiausiu metu numatytas Klaipėdoje, kur vienu metu itin greitai įsikrauti galės 8 elektromobiliai.

Be jau veikiančių „Ignitis ON“ įkrovimo prieigų, ateityje planuojama įrengti įkrovimo prieigas ir daugiau Lietuvos miestų.

Gruodžio 15–17 d. „Ignitis ON“ įkrovimo prieigose Anykščiuose, adresu Kalno g. 6, elektromobilių įkrovimui taikoma 50 proc. nuolaida nuo www.ignitison.lt/kainodara nurodytų kainų.

Visas elektromobilių įkrovimo prieigas galima surasti ir patogiai pasinaudoti vienoje „Ignitis ON“ programėlėje.

Pranešimą paskelbė: Laura Beganskienė, UAB „Ignitis grupės paslaugų centras“

„Ignitis“ elektromobilių įkrovimo parkas Anykščiuose: 22 įkrovimo prieigos

(Perskaityta per mėnesį: 1, iš jų šiandien: 1.)