Finansai,  Ne į temą,  Paslaugos

Įmonės steigimas

imones steigimasVerslo įteisinimo galimybės Lietuvoje yra itin didelės, tačiau vis dažniau žmonių su baime žiūri į juridinio asmens statuso įgavimą. Verta pabrėžti, jog pradedančiajam verslininkui pasirinkti jam reikalingą formą yra gana sudėtinga vien dėl mokesčių mokėjimo tvarkos – kiekvienoje srityje yra taikomos papildomos sąlygos, kurios reikalauja kiek didesnių finansų. Šiuo metu, net ir neturint jokio supratimo bei žinių įmonių registravimo procesuose, įgauti juridinio asmens statusą yra ne itin sunku. Svarbiausia yra tai, jog dabar yra itin didelis tam tikrų paslaugų teikėjų skaičius, kurie gali pasirūpinti visais teisiniais įmonės registravimo klausimais.

Vienas iš pasirinkimų yra individualios įmonės steigimas. Verta pastebėti, jog čia yra taikomi tam tikri teisės aktai ir žinoma – kiek skirtingi, lyginant su akcinėmis bendrovėmis. Esmė yra tame, jog turint individualią įmonę, yra taikoma visai kita sistema. Čia įmonės savininkas atsako ne tik įmonės turtu, bet ir savo asmeniniu. Todėl kalbant apie formos pasirinkimą, būtina išanalizuoti visas galimybes bei niuansus. Kas liečia visos tvarkos nežinojimą, tai šiuo atveju baimintis nelabai reikėtų – tam tikri specialistai gali viskuo pasirūpinti už jus. Tai reiškia, jog įmonių registravimu užsiimantys paslaugų teikėjai gali padėti ne tik įregistruoti įmonę, bet ir konsultuoti visais aktualiais klausimais.

Verta pabrėžti, jog šias paslaugas teikiantys specialistai gali pasiūlyti įvairias paslaugas ir anaiptol ne tik individualių įmonių registravimą. Čia taip pat jums gali būti aktualus ir mažosios bendrijos steigimas internetu. Žinoma, net ir pateikiant svarbiausias formas bei dokumentus, vis tiek atsiranda papildomų klausimų, o į juos gali atsakyti būtent šie profesionalai. Jeigu patys šiek tiek bijote imtis registravimo, tai geriau skirkite tam tikrą sumą šio specialisto samdymui. Tokiu atveju jūs būsite užtikrinti, jog visi įmonės registravimo klausimai bus patikėti į reikiamas rankas. Kas liečia dokumentų pildymą bei formų pateikinėjimą internetu, tai čia taip pat reikalingos tam tikros žinios. Jokiu būdu patys nesiimkite šių darbų, nes kitaip galite ir įvelti klaidų, kurios gali būti sukeliančias ne itin malonias pasekmes.

Jeigu norite savo verslą įteisinti įregistruojant kažkurio tipo įmonę, bet tiesiog tame neturite jokių žinių, tai neabejotinai turėtumėte rinktis įmonių registravimu užsiimančių specialistų darbą. Tik jie žinos kas yra reikalinga jūsų verslui ir be abejo numatys geriausią variantą, kuriam išleisite gerokai mažesnę sumą nei imtumėtės visų darbų patys.

(Perskaityta per mėnesį: 68, iš jų šiandien: 1.)