Laisvalaikis,  Ne į temą,  Paslaugos,  Transportas

Lietuva – Anglija: kaip grįžti švenčių metu?

lietuva anglija lietuvaArtėjant svarbiausioms žiemos šventėms, dauguma lietuvaičių sugrįžta į Lietuvą aplankyti artimųjų, tačiau vertėtų pastebėti – grįžimas ne visada yra įmanomas. Trumpai tariant, yra pastebima, jog dauguma lėktuvų bilietų yra iš anksto rezervuojami, todėl gauti vietas norimam laikotarpiui dažnai yra neįmanoma nepatiriant didelių išlaidų. Svarbu yra tai, jog dažniausiai nerimą keliantis maršrutas yra Lietuva – Anglija ir žinoma aišku kodėl – tai yra daugiausia emigrantų iš mūsų gimtinės pasiglemžusių šalių. Kas liečia lėktuvų bilietus šiuo maršrutu, tai ne tik žiemos metu jie yra brangiausi – kitos, ne ką mažiau svarbios šventės taip pat įtakoją bilietų poreikį. Kaip išvengti visų šių nesklandumų ir pas artimuosius sugrįžti švenčių laikotarpiui?

Ko gero vienintelis patraukliausias pasirinkimas – pasinaudoti privačių vežėjų paslaugomis. Šiuo metu jų paslaugų poreikis yra milžiniškas ir nereikėtų stebėti kodėl – jų paslaugų kokybė bei kaina pranoksta visų klientų lūkesčius. Čia keleiviai yra vežami už itin mažą kainą, kurios nė negalėtume lyginti su lėktuvų bilietais. Jų paslaugos pasižymi itin patogiu keliavimu mikroautobusais, o vežėjų turimas nemažas jų kiekis leidžia kiekvieną mūsų tautietį pargabenti namo pas savo artimuosius būtent jiems reikiamu metu. Tai yra išties patogus pasirinkimas, nes mat jų važiavimo grafikas yra itin palankus klientams. Jeigu ir išvykote mikroautobusu į Lietuvą, tai galite nesukti galvos dėl grįžimo atgal – maršrutas Lietuva – Anglija – Lietuva yra įprastas ir itin dažnas, tad net ir Lietuvoje būdami, galite būti užtikrinti, jog norimu metu galėsite grįžti atgal į šią svečią šalį.

Kas liečia patį keliavimą, tai verta pastebėti, jog čia yra sukuriamas itin komfortiškas jausmas keleiviams, nes dauguma vežėjų pasižymi turimomis naujausiomis transporto priemonėmis. Kiekviena jų yra aprūpinta naujausiais įrenginiais, kurie leidžia mėgautis itin malonia kelione. Svarbu yra tai, jog keliaujant mikroautobusais, jūs esate užtikrinti, jog jūsų kelionė bus saugiausia. Verta pažymėti, jog  apskirtai keliaujant autotransportu yra išvengiamos nelaimės, kurios yra būdingos keliaujant kitomis priemonėmis. Tai liečia ne tik keleivių, bet ir jų bagažo saugumą. Čia itin svarbus privalumas yra tas, jog jūsų turimi daiktai niekur nedings, nes tai praktiškai neįmanoma. Tikriausiai žinote, jog keliaujant lėktuvu, jūs ne visada galėsite matyti kur jūsų bagažas yra talpinamas, tačiau keliaujant su minėtais pervežėjais, jūs nuolatos būsite ramūs, jog jūsų daiktų nepasieks svetimos rankos.

Jeigu norite saugiai ir laiku grįžti į Lietuvą švenčių proga, tai geriausias pasirinkimas būtų pasinaudoti privačių vežėjų paslaugomis.

(Perskaityta per mėnesį: 64, iš jų šiandien: 1.)