Paskola su užstatu
Finansai

Kaip gauti paskolą

Paskola su užstatuAr teko kada imti paskolą? Ne? Tuomet nepatikėsite, kaip šiais laikais yra lengva tai padaryti. Na bent jau pasiimti trumpalaikę paskolą, dar vadinamą greituoju kreditu. Tai užtrunka vos kelias ar keliolika minučių. Tiek laiko praeina nuo to, kad paprašote paskolos iki to, kol norimą pinigų sumą gaunate į savo banko sąskaitą. Paprasčiausia tai padaryti internetu. Kaip viskas vyksta? Iš tiesų, procedūra yra labai paprasta. Jei tik mokate bent kiek naudotis kompiuteriu, turite prisijungimą prie elektroninės bankininkystės ir esate bent jau 19 metų amžiaus, greitąjį kreditą jums gauti bus vieni juokai. Taigi, nuo ko reikia pradėti, norint pasiskolinti pinigų ne iš draugo, o iš kreditoriaus?

                  Visų pirma, išsirinkite kreditorių, iš kurio norite pasiskolinti pinigų. Niekas nepaneigs, jog pasirinkimas yra išties didelis, tad kaip gi išsirinkti tą vienintelį? Pažiūrėkite į kreditų teikimo sąlygas. Galbūt viena firma jums siūlo ribotą pirmąjį kreditą. Tai yra, negalėsite gauti norimos sumos. Kita firma gali smarkiai riboti grąžinimo terminą. Jei visur sąlygos daugmaž panašios, neskubėkite mesti monetos. Galbūt kuri nors firma jums siūlo pirmąjį kreditą paimti nemokamai, tai yra, be palūkanų? Taip taip, būna ir tokių dalykų. Taip jie prisivilioja ilgalaikius klientus. Taigi, nueinate į tokios firmos internetinę svetainę, pasirenkate norimos paskolos dydį ir grąžinimo terminą. Jei sąlygos leidžia, turėsite į firmos sąskaitą pervesti vieną centą. Taip nustatoma kliento tapatybė. Netrukus, jei viską teisingai atlikote, į savo banko sąskaitą gausite pinigus. Viskas! Tik nepamirškite grąžinti kredito su visomis palūkanos iki termino pabaigos!

                  O ką daryti, jei reikia itin didelės paskolos, o ne kelių šimtų eurų? Vienam iš variantų – nekilnojamo turto užstatymas. Paskola su užstatu gali būti labai didelė ir tam tikromis sąlygomis, siekti net iki 100 procentų nekilnojamojo turto rinkos vertės. Nors dažniausia ta suma svyruoja apie 70 – 80 procentų, priklausomai nuo paskolą siūlančios firmos. Tokios paskolos dažniausiai imamos norint pradėti verslą, kai reikia didelių investicijų. Tuomet galima įkeisti namą, sodybą ar žemės sklypą. Tačiau turite būti visiškai tikras, kad jūsų verslas bus sėkmingas ir nereikės mainais už paskolos grąžinimą firmai atsilyginti savo nekilnojamu turtu. Taigi, tik gerai viską apsvarstę, galite kreiptis dėl paskolos.

(Perskaityta per mėnesį: 66, iš jų šiandien: 1.)