Mada

Rūbai internetu patinka ne tik stileivoms

Stileiva – žmogus, kuris pernelyg susikoncentravęs į aprangą. Dabinasi ir dabinasi be saiko… Vieni tokį būdą palaiko. Kitiems svarbu, kad drabužis tiesiog leistų patogiai judėti. Treti teigia, kad svarbu išlaikyti pusiausvyrą. Pastarajai grupei galima pritarti – dėmesys savo stiliui (nepamirštant ir kitų gyvenimo sričių) yra sveikintinas. O vis populiarėjantys rūbai internetu domina visas iš čia paminėtų asmenų grupių.

Daug ir mažai

Neretai drabužių kainos kandžiojasi. Vos tik dailesnio dizaino švarkas ar striukė – iškart grėsmingi skaičiai. Rūbai internetu dažnai siūlomi mažesnėmis kainomis. Jei atsakingai pasirenkate, iš kur pirkti, gaunate žinomo gamintojo prekę ir už ją atseikėjate palyginti nedaug pinigų.

Kainos – gana subjektyvi tema. Vienam batai už 50 eurų atrodo kaip brangenybė, o kitam tai atrodo labai patrauklu. Kiek yra daug ir kiek mažai? Šis klausimas vertas knygos.

Platus pasirinkimas

Užsukę į aprangos parduotuvę rasite keletą skirtingų drabužių modelių. Tačiau perkantieji rūbus internetu teigia, kad elektroninėse parduotuvėse asortimentas gausesnis. Verta paminėti skirtingą fizinių ir internetinių parduotuvių specifiką. Fizinėje parduotuvėje reikalingas reprezentatyvumas, taip pat įrengiamos matavimosi kabinos. Kiekvienas sprendimas eikvoja bent šiek tiek vietos. Na, o el. parduotuvės sandėlyje prekes galima sudėlioti taupiau. Tad ir asortimentas platesnis.

Bandote nustatyti, iš kurios pusės pučia mados vėjai? O gal mada jums visiškai nerūpi ir laikotės savo pamėgtos drabužių išvaizdos krypties? Kadangi rūbai internetu pirkėjams pateikiami iš įvairiausių kolekcijų, priimtiniausią variantą randa kiekvienas. Prieinamos tiek klasikinės kelnės, tiek plėšyti džinsai.

Atidus pirkimas

Rūbai internetu prieš tradicinį pirkimo variantą laimi dar vienu požiūriu – atidumo. Fizinėje parduotuvėje greičiausiai sulauksite konsultantų dėmesio – jie pasistengs išsklaidyti abejones ir paskatins įsigyti dominantį drabužį. Tikėtina, kad kokį nors trūkumą pastebėsite tik grįžę su pirkiniu namo. Sakykim, nusiperkate languotus marškinius, namie juos dar kartą apsivelkate ir suprantate, kad languotų marškinių ir taip daug turite. Norėjote vienspalvių, bet kažkoks impulsas paskatino pirkti šiuos…

Ką gi, atrodo, kad rūbai internetu įsigyjami labiau apgalvotai, be to, pavyksta rasti daugiau prekių (ir žemesnėmis kainomis).

 

(Perskaityta per mėnesį: 80, iš jų šiandien: 1.)