Finansai

Kaip lengviau susigaudyti nuolaidų ir akcijų gausoje?

Gruodis yra ypatingas laikas, kuomet žmonės ieško vieni kitiems dovanų, rengia šventes, siekia visokiausiais būdais pamaloninti savo artimuosius. Daugeliu atveju, šventės, jų laukimas ir pasiruošimas, skatina papildomai išlaidauti. Juk nepaliksi be dovanų savo tėvų, vaikų ar anūkų. Pardavimų skatinimas turbūt neįmanomas be akcijų, nuolaidų ir kalėdinių stebuklų. Todėl sekti akcijas yra labai pravartu. Daugelis mano, kad jos tik akių dūmimas, realiai sutaupyti nepavyksta, o kaip manote Jūs?

 Galima sutaupyti

 Kiekviena prekybos įmonė, ar netgi didieji prekybos centrai, siekia ne tik patenkinti pirkėjų lūkesčius, bet ir padidinti pardavimų apimtis. Sėkmingas pardavimo skatinimo programos panaudojimas įmonei leidžia ne tik maksimizuoti pelną, bet ir praplėsti rinką, didinti apyvartą, reguliuoti kainų lygį. Tačiau rinka unikali yra tuo, kad joje gausu žaidėjų, o nustebinti šiais laikas jau sunku. Todėl konkurencija, netgi akcijų ir nuolaidų sistemoje, Lietuvoje tikrai arši.

Sudominti, pritraukti, pakviesti pirkti žmones, yra kiekvieno prekybos tinklo bene pagrindinis uždavinys. Vienas iš pardavimo skatinimo būdų – akcijos. Jos suteikia įvairias nuolaidas, skatina pirkti prekes. Žinokite, didieji prekybos centrai, taip pat konkuruoja dėl kiekvieno pirkėjo, todėl, supratus, kaip veikia reklama, ką siūlo kiekvienas pardavimų centras, galima nemažai sutaupyti.

 Pagalba sudarant pirkinių sąrašus

Tarptautinių žodžių žodynas, žodį akciją apibrėžia kaip veikimą, kuriam nors tikslui pasiekti. Jis gali būti siejamas su politine, diplomatine veikla. Kita jo reikšmė – ekonominė. Šis žodis vartojamas kalbant apie vertybinius popierius, duodančius dividendus. Didieji prekybos tinklai žodžiui ,,akcija“ suteikė kiek kitokią prasmę, jis siejamas su laikotarpiu, kuomet vienoms ar kitoms prekėms taikomos nuolaidos. O kuris prekybos centras labiausiai akcijomis ir pramogomis gali pamaloninti pirkėjus? Daug akcijų yra viešinama internete, tačiau sunku susigaudyti didžiuliuose informacijos srautuose, lyginti kainas ir prekes. Laimei, sprendimas jau yra. Daug akcijų publikuojama interneto svetainėje – www.akcijuleidinys.lt. ,,Rimi“, ,,Aibė“, ,,Maxima“, ,,Norfa“, ,,Lidl“, ,,IKI“ ir kitų didžiųjų prekybos centrų pasiūlymus dabar galima rasti vienoje vietoje. Šiame portale publikuojami prekių katalogai padės susigaudyti pasiūlymų ir akcijų gausoje, išanalizuoti kur geriausia apsipirkti, gelbės planuojant šventes, sudarant pirkinių sąrašus.

 Daug akcijų vienoje vietoje

Vienoje vietoje skelbiami prekybos centrų akcijų leidiniai, kuriuose daug akcijų, aiškiai parodys kiek galite sutaupyti. Čia Jūs rasite visus naujausius populiariausių parduotuvių akcijų ir nuolaidų leidinius, katalogus. Jei manote, kad akcijų sekimas ir nuolaidų paieška yra tik mitas, kviečiu apsilankyti www.akcijuleidinys.lt ir pasiskaičiuoti, kiek Jūs galite sutaupyti, sekdami nuolaidas ir akcijas. Koncentruota informacija vienu mygtuko paspaudimu, leis peržvelgti populiariausius pirkinių katalogus, išsirinkti tinkamiausią vietą apsipirkti, tad nesidrovėkite ir apsilankykite tinklalapyje https://akcijuleidinys.lt/, analizuokite akcijas ir sutaupykite.

Pranešimą paskelbė: Dana Lukauskienė, Draugija „Veikiam.lt“

(Perskaityta per mėnesį: 1, iš jų šiandien: 1.)