karkasiniai-baseinai
Namai

Karkasiniai baseinai: privalumai ir trūkumai

Rėmai ir supučiami baseinai užtikrina lengvą nustatymą ir išardymą, paprastą priežiūrą ir ekonomišką. Skirtingai nuo požeminių baseinų, įrėmintiems ir antžeminiams baseinams prieš montuojant nereikia didelių žemės darbų. Karkasiniai baseinai turi didesnes išankstines išlaidas, palyginti su pripučiamu baseinu, tačiau jie suteikia tvirtą struktūrą. Nors įrėmintiems baseinams įrengti reikia šiek tiek daugiau laiko, palyginti su pripučiamu baseinu, jie dažniausiai turi rūdims atsparų plieninį rėmą su PVC pamušalu, kuris yra patvarus, lankstus dangtis, sulaikantis vandenį baseino viduje, apsaugodamas jį nuo nutekėjimo, pelėsio ir cheminių medžiagų. Atliekų.

PVC sienos

Jūs gaunate standartinius baseinus, kurie paprastai turi plienines sienas arba plyšimui atsparias PVC sienas, paremtas plieniniais rėmais. Norint pastatyti standartinį baseiną su PVC sienomis ir plieniniu rėmu, reikia laikytis bendro proceso. Šis 8 pėdų ilgio baseinas turi rūdims atsparius metalinius rėmus ir PVC pamušalą, o baseino sienas juosia PVC atraminės juostos.

Šis „Intex“ yra paremtas cinkuoto plieno rėmu, jame yra kombinuotas smėlio filtras ir sūraus vandens sistemos siurblys, jei norite praleisti tradicinę chloro priežiūrą. Šis „Intex“ rėminis baseinas yra greitai ir lengvai montuojamas, o dėl metalinio rėmo konstrukcijos jis turėtų būti pakankamai tvirtas, kad tarnautų kelis vasaros sezonus. „Intex 26167EH Easy Pool Set“ yra tokio pat dydžio kaip ir metalinio rėmo versija, tačiau jį daug lengviau nustatyti ir nugriauti.

Polivinilchlorido apvalkalas

Pats baseinas yra pagamintas iš laminuoto polivinilchlorido apvalkalo, todėl jis yra ypač patvarus ir atsparus pažeidimams. Baseinas pagamintas iš metalinių karkasų su tritech šoninėmis sienelėmis, tai yra trijų sluoksnių armuota medžiaga. Baseinas yra 52 colių gylio, yra įvairių dydžių, turi aštrų, trijų sluoksnių pamušalą ir milteliniu būdu dengtą plieninį rėmą.

Šis antžeminis baseinas yra ovalo formos, taip pat turi tvirtą, tvirtą, cinkuoto plieno karkasą su korozijai atsparia danga. Šis antžeminis baseinas yra su plieniniu rėmu, kurį sudaro viršutinis bėgelis, baseino stulpas arba vertikalus laikiklis ir kelių tipų pamatai. Yra įvairių ypatybių, kurios paprastai matomos naudojant antžeminius baseinus, įskaitant lengvai sujungiamas rėmo dalis, nutekėjimą srautui valdyti ir sustiprintus diržus. Šis stačiakampis antžeminis baseinas yra 24 pėdų ilgio ir 12 pėdų pločio, paremtas plieniniais rėmais, išklotais storu trijų sluoksnių PVC pamušalu.

Smėlio filtro siurblys

Be tikrojo baseino, jame yra smėlio filtro siurblys, kopėčios su neslystančiais laipteliais, šlifavimo audinys ir dangtis su patogiais laido raiščiais. „Intex“ ovalo rėmo baseinas yra prieinama kaina, jame yra visi priedai, įskaitant kopėčias, taip pat siurblys ir filtras. Šiame Intex baseine yra visas priedų rinkinys, skirtas pradėti ir palaikyti švarų vandenį, įskaitant kopėčias, filtrą, žemės dangą ir šiukšliadėžę. Šis metalinis Intex rėmo baseino rinkinys yra su filtro siurbliu, kopėčiomis, šlifuokliu ir baseino dangteliu.

Dėl metalinio rėmo baseino stabilumo sumažėja tikimybė, kad jis nuvirs į šoną arba vanduo nutekės žemyn, jei jis yra ant lygaus reljefo. Nors neketinate plaukti ratų šiame „Intex“ rėminiame baseine, jo didžiausias maždaug 60 cm vandens gylis puikiai tinka žiūrėti žaidžiančius vaikus ir sėdinčius suaugusiuosius. 

Pabaigai

Tiek metalinis rėmas, tiek „Easy Set“ pripučiami baseinai siūlo pigesnes alternatyvas, tačiau prieš priimant sprendimą svarbu atsižvelgti į jų stipriąsias ir silpnąsias puses. „Bestway Steel Pro“ antžeminis baseinas turi nerūdijančio plieno rėmą, kuris yra tvirtas ir atsparus korozijai, o pakuotėje netgi yra DVD su instrukcijomis, kurios padės lengvai nustatyti.

(Perskaityta per mėnesį: 7, iš jų šiandien: 1.)